Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek nem gond az ha egy fiúnak nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Szép, tapasztalt barátnőm lehet így ha én még tapasztalatlan vagyok mindenben?

Nem nézek ki rosszul, csak béna vagyok a csajozásban.

23/F


2021. máj. 7. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sose volt gond, sőt!!!

Van párom!

2021. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

23 évesen sehonnan nem vagy még elkésve.

Párom 26 volt, mikor összejöttünk, én vagyok neki az első. (23 voltam én.)

Tapasztalatlan volt mindenben, de nem volt gáz, szépen együtt tanultunk meg mindent. A legelején még a kezemet is alig merte megfogni, 2-3 hónap múlva már simán, és minden egyre csak jobb lett. :D

Másfél éve vagyunk együtt azóta.

2021. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem huszonévesen, pláne így a huszonéves kor elején ez nem gond. 30, vagy inkább 35 felett viszont már igen. Még semmivel nem vagy elkése, kérdező.
2021. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

A nagy számok törvénye alapján van ilyen lány, de azért ne számíts arra, hogy bármelyik sarkon találhatsz.


(Fun fact: Amikor egy kérdés úgy van megfogalmazva, hogy nem fura, hogy 20 felett valakinek még nem volt barátnője, akkor ömlenek a válaszok, hogy az illetővel biztos gond van és nem kéne senkinek. Amikor viszont ilyen kis cukin van megfogalmazva, hogy UGYE NEM GOND, akkor minden 2. csajnál nem gond.)

2021. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Én abszolút nem jönnék össze soha tapasztalatlan pasival.

Mindegy mennyire néz ki jól.

Nekem mindig is férfira volt szükségem, és nem olyanra aki mellett anyáskodnom kellett meg tanítgatni.

29/N

2021. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell tapasztalatlan!


20/L

2021. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt gond sőt még örültem is neki,hogyha a páromnak én lehettem mindenben az első.

Van párom a félre értések elkerülése érdekében elmondanám.

Sok sikert kívánok neked kitartást ne add fel..

2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: pontosan. Előtte menj el kurvázni, mert különben nem lesz nőd sose. Persze attól még kell a bankszámla, a nagy intim méret, a kocsi, a ház és persze egy 190 cm feletti magasság. Akkor már talán lehet csajod.
2021. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!