Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűt keresek egy hatalmas szénakazalban, vagy nem teljesen reménytelen, amire vágyom?

Figyelt kérdés
Olyan férfit szeretnék társamul, aki magasról tesz a társadalmi elvárásokra, kizárólag saját magának szeretne megfelelni. Elfogadja, hogy a legborzasztóbb rémálmaim egyike lenne egy esetleges terhesség, soha nem akarok gyereket. Nem csak sajátot, másét sem szeretném pesztrálni, nem várja el, hogy tesó, rokon gyerekével jópofizzak, ha egyszer minden kisgyerek idegesít és pillanatok alatt fel tud mérgelni (ellenben felnőtt emberekkel borzasztó nyugodt vagyok). Nem ragaszkodik hozzá, hogy összeházasodjunk, ha mégis megtesszük, akkor is mindenki a saját nevén él tovább, nem bohóckodunk holmi kötőjeles változatokkal vagy né toldalékkal. Nem utolsó sorban korombeli, azaz 28-32 közötti, monogám kapcsolat híve.
2021. máj. 7. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Egy csomó férfi van, aki nem akar gyereket és nem akar házasságot. Hát, ez nem tű a szénakazalban, hanem egy egész traktor.


Én is megfelelek a kritériumoknak, egy dolgot kivéve: Nem lennék olyan idegbeteg emberrel, akit pillanatok alatt felidegesít egy gyerek vagy bármi egyéb.

2021. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem ezt tapasztalom, általában meghökkennek a pasik, ha ezt felvázolom. Ha nem kell gyerekek közelében lenne a világ legnyugodtabb embere vagyok.
2021. máj. 7. 14:52
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Itt az emberek 90%-a mindig azt tapasztalja, hogy pont ő van nehéz helyzetben és nem felel meg neki senki.
2021. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Pont, hogy általában nőben nehéz ilyet találni, mert többségük megakar felelni ezeknek az idióta elvárásoknak, általában az anyjuk nyomására. Meg kicsit persze benne van a modern kádéenpé propaganda is akik eléggé letudják a témát, hogy "szűni kő, osz' kész" stílusban. Bár a politikusoknak érdekében áll ezt hajtogatni, mert ki fogja kitermelni az alanyi jogon kapott kis járandóságaikat, ha nem lesz következő generáció? :D
2021. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem kellene egy ilyen nő, az is biztos! Nekem normális agyú kell!
2021. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Széles látókörű, olvasott, tanult nő vagyok, akivel számtalan témáról lehet beszélni, pusztán a gyerekeket nem szeretem.
2021. máj. 7. 14:59
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

"Széles látókörű, olvasott, tanult nő vagyok, akivel számtalan témáról lehet beszélni, pusztán a gyerekeket nem szeretem."


Oké, de itt ki nem? Itt minden férfi és nő valami csodálatosan értelmesnek tartja magát, aki mindenki álma... Aztán elég sokan mégsem találnak párt.

2021. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Rengeteg férfi van, aki se nem akar gyereket, se nem szereti őket.

A házasságkötés is szintén a nőket vonzza inkább.


Ami nálad probléma lehet, hogy kicsit úgy tűnsz a leírás alapján, mint aki baromi hisztis és idegbajos.

Szoktál csapkodni, ordibálni, őrjöngeni?

2021. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Én azt értem, hogy nem szereted a gyerekeket és nem akarsz. De ez, hogy pillanatok alatt ideges leszel miattuk, az visszataszító. Egy családon belül óhatatlan, hogy szülessenek gyerekek. Családi összejövetelen is ott lennének. Te meg nem mennél el? Vagy ha igen, idegbajos lennél?
2021. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam, hogy kizárólag a gyerekek tudnak felhúzni, egyébként nagyon nyugodt vagyok, egyik sem jellemző rám.
2021. máj. 7. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!