Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűt keresek egy hatalmas szénakazalban, vagy nem teljesen reménytelen, amire vágyom?

Figyelt kérdés
Olyan férfit szeretnék társamul, aki magasról tesz a társadalmi elvárásokra, kizárólag saját magának szeretne megfelelni. Elfogadja, hogy a legborzasztóbb rémálmaim egyike lenne egy esetleges terhesség, soha nem akarok gyereket. Nem csak sajátot, másét sem szeretném pesztrálni, nem várja el, hogy tesó, rokon gyerekével jópofizzak, ha egyszer minden kisgyerek idegesít és pillanatok alatt fel tud mérgelni (ellenben felnőtt emberekkel borzasztó nyugodt vagyok). Nem ragaszkodik hozzá, hogy összeházasodjunk, ha mégis megtesszük, akkor is mindenki a saját nevén él tovább, nem bohóckodunk holmi kötőjeles változatokkal vagy né toldalékkal. Nem utolsó sorban korombeli, azaz 28-32 közötti, monogám kapcsolat híve.
2021. máj. 7. 14:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nagy kívánság. Mint mondták, sok ilyen férfi van. Én is ilyen vagyok, egyszerűen ki nem állhatom a gyerekeket. Nem is akarok sem sajátot sem másét.

Viszont én már idősebb vagyok 40+. Egyébként a baráti körömben elég sok ilyen van.

2021. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Akkor érdekelnél, ha kifejezetten szép és csinos nő vagy, és ha szeretnél mindennap szexelni.
2021. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Naponta edzek, heti 1 pihenőnappal, szóval figyelek a külsőmre. A gyakori szex meg egy jó kapcsolat egyik ismérve.
2021. máj. 7. 15:51
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Senkinek nem kell az ilyen nő, mert nőietlen. De azért van remény hogy kifogj egy kis meleg, pszichopatát.
2021. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értelek, szerinted a nőiesség legnagyobb fokmérője a megszült gyerekek száma.
2021. máj. 7. 16:13
 16/21 BeefEater ***** válasza:
Jelen...illetve majdnem, 3 év híján.
2021. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27%

15# Nem. De a gyerekutálat az rohadtul ellenszenves a pasiknak hidd el.

Nem kell ungyumbungyumozni velük, de utálni sem.

Másfelől aki nem bír egy kis gyerekzsivajt, azt a saját környezete is irritálja.

Te nem csak a gyerekeket utálod, hanem mindenkit aki él és mozog körülötted.


Vagy csak szimplán irigy vagy, mert alkalmatlan vagy lusta vagy szülni, meg elviselni bárkit is.

Az ilyenek maguknak valók, fogadd ezt el. Nem véletlen hogy nem találsz senkit. Nem vagy rossz ember, csak nem kellessz senkinek. Van ilyen, csak elég ritka.

2021. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mindenkit más zavar, engem speciel pont a gyerekzsivaj és gyereksírás, ellenben felnőtt emberekkel nagyon segítőkész vagyok, akár ötödjére is nyugodtan elmagyarázom ugyanazt, megkérdezem az idős szomszédomat, hogy segítsek-e neki felcipelni a nehéz szatyrait és sorolhatnám. Nagyon társasági ember vagyok, ezért is viseltek meg a korlátozások jobban, mimt egy intorvertált embert. Nálam dolgosabb, mindenből a maximumra törekvő embert keveset ismerek.
2021. máj. 7. 16:50
 19/21 anonim ***** válasza:
59%
No vagyok én is, pontosan így erzem. Sajnos sok férfi megrokonyodik ezen. De engem nem érdekel, a magam nezetei vannak első helyen :)
2021. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, itt a kérdező álmaim nője: gyerektelen, és soha nem is szeretne, korombeli és monogám kapcsolatot akar

Önérzetes és valószínűleg elég értelmes nő

Micsoda kár hogy én az ismerkedéstől (bárkivel) vagyok legalább annyira rosszul, mint a kérdező a gyerekektől!

Pedig álomnő, szerintem

28/f

2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!