Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokan vannak akinek nem volt még kapcsolatuk és 20 felettiek?

Figyelt kérdés

Én sajnos ilyen vagyok és már elkésve érzem magam.

Lányok között is van olyan akinek nehézséget okoz az ismerkedés?


2021. máj. 8. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Jelen. 36F
2021. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Lassan 20 vagyok és sehol semmi... külsőleg és belsőleg is egy csőd vagyok
2021. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A statisztikák szerint sokan vannak, főleg fiúk.
2021. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sokan. Az én ismerősi körömben is vannak elég sokan, a legjobb barátaim is például mind ilyenek és nekem sem volt még kapcsolatom. Én azt gondolom, hogy kifejezetten nehéz párkapcsolatot kialakítani, mert a korosztályomban nagyon sokan nem rendes párkapcsolatra vágynak csak “kalandoznak”, valamint azt gondolom alapvetően nehéz rendes tartalmas kapcsolatokat (legyen az akár barátság is) kialakítani. Sokan egyszerűen szerintem nem is vágynak rá, elvannak egyedül és a mindenféle futó, felszínes, érdek, kirakat stb. kapcsolatokkal, mert elég egyik nap egy spontán small talk az egyetem folyosóján, másnap egy buli, harmadik nap majd valaki odaadja a jegyzetét, negyedik nap felmegyek tinderre stb., most már ez az egész teljesen átalakult. Nekem sem volt még kapcsolatom soha 22 éves lányként és a személyes tapasztalatom is ezt mutatja. Le vagyok szólva, hogy “mit vársz, majd befut a szobába a szőke herceg?”, de egyébként nem nagyon van hol ismerkedni (pláne most...). Ha az embernek nincs nagyobb baráti köre és nekem nincs, nem jár bulizni és én nem járok, a közvetlen környezetében (pl. munkahely, egyetem vagy más iskola, hobbi vagy sport közösségben) nincs alkalmas pár jelölt és nekem nincsen, akkor gyakorlatilag marad az internet... az internetes ismerkedés pedig szerintem katasztrófa, legalábbis én nem tudom komolyan venni.
2021. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 20 után lett először barátnőm.
2021. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hélló! Dehát itt a gyakorin azt mondják, hogy egy huszonéves csajnak már több tucat futókalandja volt! Akkor most mi az igazság? Nekem még sosem volt barátnőm, de én úgy gondolom, hogy a lányoknak sokkal könnyebb pasit találni. Nem hiszem, hogy olyan sok lány lenne 20 felett, akinek még nem volt senkije.
2021. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!