Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas igényei vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas igényei vannak a nőknek. De nincs olyan hölgy, aki megelégedne azzal, hogy a fizetését félreteheti, de amúgy elvan tartva, mert a rezsibe meg az étkezésbe nem kell beszállnia és együtt élünk?

Figyelt kérdés
Sokan a nők közül dolgoznak. Szerintem nem egy rossz dolog, ha egy nő a fizetését félreteheti. És ha mondjuk együtt élek valakivel és tudom, hogy a párom, akivel jól megvagyunk, akkor az működhetne, hogy az én fizetésemből van kifizetve a rezsi és étkezési költség, ami feltétlenül első és legfontosabb. Hitelt nem kell fizetnem, mert nincs, már csak élnünk kell. Dunaújváros környékén nem tudom, hogy megtudnék-e ismerkedni egy ilyen felállást elfogadó partnerrel.

#nők,férfiak, társkeresés, ismerkedés
2021. máj. 8. 23:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%
Mi a tököm?
2021. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
"Hatalmas igényei vannak a nőknek" Érted kezdésnek bevágja ezt, aztán pináért kuncsorog. LLol.
2021. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

"Sokan a nők közül dolgoznak. Szerintem nem egy rossz dolog":


Valahogy nem tűnik őszintének ez a mondat.

2021. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%
Hatalmas igényeim vannak, mert szeretek néha eljárni egy étterembe, meginni egy kávét a teraszon, netalántán hosszú hétvégén elmenni welnessezni, és nyáron valamerre nyaralni. Csakhogy, ennek anyagi feltételeit én megteremtem magamnak. Hatalmas igény, hogy ugyanezt elvárom a páromtól is. Az is hatalmas igény gondolom, hogy szeretem néha, ha meghív valahova, de ez oda-vissza működik. Egyébként meg, soha életemben nem függtem, és nem is akarok egy férfitól anyagilag függni. Nem kell ehlyettem fizetni a költségeimet, a kajámat, mert van munkám és megoldom. MÉgis, hgoy nézne az ki? Pénzt keresek, és ha elmegyek bevásárolni, vagy ne adj isten szeretnék pár ezret magamra költeni, akkor a férfitól kunyeráljak? Nincs az az isten.
2021. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
89%

"Sokan a nők közül dolgoznak. "

Nagyjából mindenki.

2021. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Csak ha ez így van, akkor mitől ilyen megalkuvásra képtelenül problémásak , hogy inkább vannak egyedül, minthogy együtt legyenek valakivel? Kinek tartogatják magukat és mire várnak?
2021. máj. 9. 00:31
 7/51 anonim ***** válasza:
14%
6: Nem kell túlgondolni. A nők Chad -et akarják. Inkább szexelnek Chaddel évente 4x úgy, hogy hosszú távon nem kellenek neki, minthogy leragadjanak egy normális fiúnál.
2021. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
90%

Nálam egy kapcsolathoz ezek kellenek:

1. Számomra vonzó belső.

2. Számomra vonzó külső.

3. Közös hobbik, érdeklődések.

4. Azonos hosszútávú tervek.

Ezek hiányában mégis miért jönnék össze bárkivel? Ha nincs megfelelő partner, akkor marad a maszturbáció szex helyett, az emberi igényeimet pedig kiélem a családomon és barátaimon.

2021. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
8%

Ott rontod el, hogy rossz helyen ismerkedsz. Borsodban meg Szabolcsban kellene úgy, hogy tájszólással szólítgatsz le lányokat, akkor talán teremne babér.


Pesti lányoknál esélyed sincs, ők meghúzzák a szintjüket.

2021. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul meg akarod vásárolni, le akarod kötelezni magad mellé. Ismerek ilyen férfit. Első ránézésre gáláns lovag, másodikra erről szól az egész: lekötelezi maga mellé a nőt, meg egy kicsit ki is zárja az életéből, a nő olyan nála, mint egy vendég, akitől egy fillért se kér semmibe, de bármikor lecserélné egy jobb nőre, ha nem lenne kopaszodó és alacsony és megtehetné. Amúgy jobb, mintha elvennéd az összes pénzét és egy csokor virágot is sajnálnál tőle. Csak semelyik véglet nem jó.
2021. máj. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!