Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak együtt olyan férfiakkal, akik nem tudnak bánni a pénzzel vagy pedig nagyon rendetlenek, miközben a nő maga nem ilyen és panaszkodik?

Figyelt kérdés

Ezt a két panaszt nagyon gyakran hallom és nem értem, ha ezek rám nem igazak, akkor nekem miért nincs párom és általában miért nehéz a párkeresés, az ilyen férfiaknak pedig miért van. Tudom a "pénzzel bánás" képessége nem függ a fizetéstől, de én még kifejezetten jól is keresek és annak egy elég nagy szeletét félreteszem. Megvannak a távlati pénzügyi céljaim, amikhez tudom félre kell tennem, tudatos vagyok ezzel kapcsolatban és nem szórom feleslegesen azt, amim van.


A másik, hogy 19 éves korom óta nem otthon élek és az évek alatt abszolút megtanultam magamra főzni, takarítani, stb. Általában magamra főzök, korábban is szinte sosem jártam étterembe (max havi 1-2-szer barátokkal, de ott sem a kaja miatt) vagy évente néhányszor rendeltem és nem anyagi okokból. Nem kérek ezért kitüntetést, de ez a helyzet. Szóval nem értem, a nők szeretnek panaszkodni a párjuk súlyosan rossz tulajdonságai miatt, de a kapcsolatból nem lépnének ki és ismerkedéskor sem preferálják azt, aki nem ilyen. Nem azt mondom csak ezek döntsenek ismerkedéskor, de akkor azt hinném egy kis pluszpont, hogyha egy férfi nem pénzelbaszós, vagy tud takarítani.


2021. ápr. 15. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Na úgy látom, meguntátok azt, hogy a felső 10% tökéletes kigyúrt bmws vállalkozó férfiak miatt nincs nőtök. Most jön az, hogy a csóró lúzerek miatt nincs.
2021. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nem értem, a nők szeretnek panaszkodni a párjuk súlyosan rossz tulajdonságai miatt, de a kapcsolatból nem lépnének ki"


Én sokkal több férfival találkozom, aki a párja miatt panaszkodik, mint nővel. Állandóan megy a siránkozás, hogy a feleségem egy hárpia, de mégis vele marad.

2021. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elvakítják az elején a hormonok, és nem annyira veszi észre/nem érdekli, ha ilyen a másik, mert cserébe viszont nagyon vonzó benne valami.
2021. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2-es válaszolóval. Sokkal több pasi panaszkodik az asszonyra.

Amikor én szembesültem az exem ritka igénytelen környezetével, elsőnek megkértem rá, hogy legyen szíves legalább akkor takarítani amikor megyek át hozzá. Hiába hívtam át magamhoz az nem volt jó. Ott nem érzi jól magát. (Persze, nálam a kukába kell dobni a szemetet.) Nem változtatott. Szakítottam. Ami nem jó, azt nem fogom eröltetni. Ez ilyen egyszerű.

2021. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

A nőknek a közhiedelemmel ellentétben nem az kell, hogy valaki tudjon bánni a pénzzel vagy rendes legyen. Főleg nem fiatal korban.

Hanem, hogy legyen pénzed és azt a pénzt lehetőleg RÁ vagy a KÖZÖS porgramokra költsed. Ha spórolsz, takarékoskodsz, félreteszel az nem menő, abból soha nem lesznek (fölösleges) látszat dolgok. Abból nem lehet utazni, kirándulni, fesztiválozni, nyaralgatni abból nem veszel ruhákat és egyéb szarságokat a csajnak.

2021. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1


Kell egy arculatváltás, már unalmas a régi...

2021. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. Mi van?


2. És? Én heteró férfi vagyok, tehát nyilván a nők érdekelnek engem. Te ha nő vagy, téged pedig nyilván a férfiak.


3. Értem. Persze én is írtam, hogy nem ezek a legelső dolgok, amiket néznek az emberek párkeresésnél, de aki szintén kicsit tudatosabbnak tartja magát, az ezeket is nézhetné. Ismerkedéskor is sokszor észre lehet venni a másik pénzhez való hozzáállását vagy hogy mennyire rendetlen ember.


4. Te férfi vagy és most a nőkről írsz?


5. Én is ettől tartok.


6. Az értéket nem hordozó válaszokat felpontozzátok? Nem értem.

2021. ápr. 15. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Nő vagyok. Lehet lepontozni 😃

2021. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem. Hibátlan


Lehet valami Anti alkesz Anti cigis de a pénzzel nem tud bánni

Vagy iszogat de melette jól keres

Vagy jól keres de bunko

Vagy kedves es keveset keres ...

Hibátlan ember nincs ma meg már mindenki ezt keresné!!

2021. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös, nagyon frusztrált vagy 😁


Lehet, nem a Balaton Soundon kell keresni a nagy Őt.

2021. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!