Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a nőket a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a nőket a férfi személyisége érdekli, mivel magyarázzák az ilyen jelenségeket?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nem hiszem, hogy az illető pénze vagy a személyisége számított. Marad az alfa viselkedés és a kinézet.



2021. máj. 9. 15:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%
20 Hát attól még nincs rendben valami a toronyban. Ma nem matchelne Elon Musk azzal a nővel...honnan tudod, hogy annak a nőnek mi jön be? Annyira szánalmasan csak a külsőségek érdekelnek téged, vicces, hogy pont azt kéred számon a nőkön, hogy nekik ki jön be. Ja, és persze jobban tudod náluk. Elárulom neked, hogy egy Elon Musk típusú pasival én is összejönnék, ha valóban intelligens (még csak nem is kellene Musk szintjét hoznia) és emberileg passzolunk mert teljesen elfogadható pasinak tartom.
2021. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Musk met his first wife, Canadian author Justine Wilson, while attending Queen's University. They married in 2000 and separated in 2008":


Ennyit erről. Azzal 100% -ban egyetértek, hogy minnél régebbre megyünk vissza a 40 -es évekig, annál jobb volt a világ férfiként. 1946 volt a legjobb év, előtte rosszabb volt, de más miatt.

2021. máj. 9. 19:11
 23/30 A kérdező kommentje:

21: Vele szerintem nem jönnél össze:


[link]


Vele szerintem igen, és nem zavarna az se, hogy gyakorlatilag ellopta a céget az eredeti alapítótól, miután felismerte, hogy milyen a világ valójában:


[link]

2021. máj. 9. 19:16
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
Eleve nem jönnék össze ilyen gazdag üzletemberekkel, mert nem az én világom. A külsejét tekintve nekem Musk bejön, a mellékelt képen is. De nem mint Elon Musk, csak a külsejéről beszélek. Nekem nem kellene aspergeres feltaláló csodabogár, nekem normális családapa kellene, de művelt, intelligens. Ez a külső már elég, ha jó a belső.
2021. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ráadásul Elon Musk asperger szindrómás, így is kellene? :)
2021. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25 Olvasd a 24-es válaszomat.
2021. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
25: Asperger nem számít egyáltalán sehol se soha.
2021. máj. 9. 20:07
 28/30 anonim ***** válasza:
71%

"Miért is tennék, ha Tinderen ma már házhoz jön a Chad 1 órán belül egy gyűrüvel."


Sotetebbek vagytok, mint az éjszaka

2021. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
C-típusú sztori, nem?
2021. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
77%
Hmmm... ma Izaura tv-t akartam nézni, de itt érdekesebb a műsor. :D
2021. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!