Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság itt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság itt, hogy a nők a férfiak fizetését nézik?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem minden nő aranyásó. Sőt, aazok a kisebbség.

Másrészt ha valami oknál fogva csak az aranyásókat nézzük, ők sem kérdeznek rá egy az egyben a fizetésre. Hülyék lennének.

Harmadrészt meg hiába a magas fizetés, ha nem lehet legombolni a pasiról. Vannak, akik félmillióból is egyszerűen élnek, nem költekeznek. Akkor már inkább választaná a nő a nettó 200-at kereső, de megfejhető pasit.



2021. máj. 11. 20:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%

Ez nem baromság, hanem valóság.

A nők a párkapcsolatot, már régesrég anyagi szempontok alapján kezelik, üzleti befektetés másképp mondva.


Ha nincs pènze a pasinak, esélye sincs.

Ha van, akkor egy ideig jó lesz a nőnek, ameddig az nem talál egy gazdagabbat.

2021. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

Itt sok hülye ember van.

Lásd első válaszadó.

2021. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#1 Akkor miért van kb minden egyszerű munkásembernek is felesége, családja? Meg a lepukkant cigóknak. Még a csövesek is kavarnak egymással.
2021. máj. 11. 20:42
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az első csak cinikus. Gondolom olyan körökben mozog, ahol ez a sikk.
2021. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Ez a helyi incelek hülyesége. Nem kellenek senkinek, mert nem néznek ki jól, a toronyban sincs minden rendben, sikertelenek, és a személyiségük is elcseszett. Könnyebb arra fogni, hogy azért nincs senkijük, mert a nők rohadékok, mintsem hogy ők a csődtömegek.
2021. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt nézik, hanem azt IS. Első a személyiség persze, aztán jön a külső, de ha csóró vagy akkor ez a kettő általában nem elég ahhoz, hogy ebből több legyen és valamilyen szinten ez teljesen jogos is.
2021. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
3. Nem mindegy "milyen" felesége van valakinek. És tudom mindenki szeret szélsőségekben gondolkodni, de most nem is a modell kinézetű instacicákra, plázaptsákra, partiribikre gondolunk, de egyszerűen ha az ember egy szebb, csinosabb arcú, vonzó alkatú nőt szeretne, aki sok férfinak tetszik, annak több mindent kell mutatnia anyagiak terén is. És igen, ott is vannak kivételek, nekem is vannak olyan ismerőseim, akik 15-20 évesen jöttek össze és a csinos csaj nem a srác pénzét nézte és a mai napig együtt vannak, de ilyen szerencse nem érhet mindenkit az életben. Szóval ha csinos, normális nőt akarsz, azért minél több mindenben minél vonzóbbnak kell lenni. Ide sem csak a pénzt kell érteni. Azért is gyúrok, azért is tanultam, azért is megyek előre anyagilag, azért is olvasok, stb-stb, hogy minden tekintetben (külső, belső, anyagiak) hogy ez sikerüljön. A pénz csak egy dolog a sok közül, de ez is számít.
2021. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
2021. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 akkor ezek szerint neked sem csak a személyiség számít. Akkor saját magadat is elítéled?
2021. máj. 11. 20:54
 10/31 anonim ***** válasza:
23%
9. Mi van? A nőket sem ítélem el. Köszönöm szépen, én megyek, haladok előre az életben és megteszem, amiket tudom hogy meg kell tennem a siker elérése érdekében. Azt vallom, hogy mindenki hozza ki magából a legtöbbet, amit ki tud, ne pedig panaszkodjon. Azt gondolom úgy működik a világ, ahogy a 7-es válaszomban leírtam, de nem sírdogálok emiatt, hanem elfogadtam a világ működését és úgy alakítom az életem, hogy elégedett legyek. Igen, nem csak a személyiség számít nekem. Egy csinos és mellette normális nőt szeretnék. De ezért "cserébe" én is leteszem az asztalra úgy érzem amit le kell, mind külső, mind belső(re való vonzóság), mind anyagiak tekintetében.
2021. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!