Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazam, hogy nőknél az arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam, hogy nőknél az arc többet nyom a latba szépség terén, mint a test? A "gebe" nőknek is elnézik a soványságot, ha gyönyörű az arca, a "dagadt" nőknek is ha szép az arca, akkor szép a nő is. De jaj a csúnya fejű, homokóra alkatúaknak...

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatból írom, lehet bármilyen alakod, ha arcra csúnya vagy.
2021. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így van, bár nekem az alakom is rossz (nem kövér, nem sovány, csak előnytelen).
2021. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem hiszem. Nekem mindig szép arcom volt, de amíg vasággyal együtt 42-43 kg voltam maximum, levegőnek néztek a pasik. Sose felejtem el, amikor egyszer a buszon összeverekedett 2 pasi egy brutálisan csúnya fejű szőkített hajú nőn, akinek bomba alakja volt és ezt egy egyberészes fehér miniruhával, magassarkúval ki is hangsúlyozta. Dekoltázs alaposan kivillantva. Barátja meg nekiment egy srácnak, mert rá mert nézni a nőjére. Szerencsétlent majdnem agyonverte, az nem győzte bizonygatni, hogy nem is úgy nézett...Néztem azt a majomfejű nőt...Értem soha senki nem verekedett volna össze a buszon.:)
2021. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát én ismerek egy Sarah Jessica Parkeres lópofa arcú nagy orrú csajt. Döglenek utána a pasik, csak mert vékony és k.rva.


Off:Soha nem felejtem el a jelenetet: volt osztálytársam a kerítés egyik oldalán ő a másikon kapaszkodtak a kerítésbe. Osztálytársam zokogott, hogy ne hagyja el, meg akarja ölelni, csókolni. A csaj erre:- nem lehet, nem érted meg? Nekünk nincs tovább! (Mint egy rossz szappanoperában, csalta a barátját a volt osztálytársammal.) Elkezdtek csókolózni a rácskerítésen keresztül. Mi meg csak néztük őket és dőltünk a röhögéstől. Majd oda szóltunk nekik, hogy ugye tudjátok, hogy 2méterrel arrébb már nincs kerítés?

2021. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Mutass már nekem egy csúnya arcú nőt.


Olyat, aki nem grimaszol, nem genetikai beteg, nem előnytelen szándékosan a haja (Betty a csúnya lány, aki valójában egy modell) és nem tette tönkre az arcát a drog, alkohol, öregedés...

2021. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

#4: Igen, van aki 50 fölött nem úgy öregszik, mint Balázs Klári vagy az az ázsiai csaj, akinek most nem tudom a nevét. A többi meg plasztikáztat, csak nem vallja be.


Fiatalon szép volt ő is: [link]


Hiába erőlködsz, nem tudsz csúnya nőt mutatni.

2021. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Ahhoz brutálisan ronda fejűnek kell lennie egy nőnek, hogy ez miatt ne találjon senkit.
2021. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Van az a sportos test es atlag arc amiert doglenek a pasik. Es tudok olyan szep lanyt, h lehidalsz, de anorexias
2021. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
6, nekem nincs semmilyen genetikai betegségem, nem előnytelen a hajam, ápolom a bőröm és a szeplőimen kívül kívül rendben is van, 26 évesen alig van ráncom, pedig a hasonló korú ismerőseim többségének már kezdenek elmélyülni a mimikai ráncai. Ettől függetlenül iszonyúan ronda az arcom, szögletes, látványosan aszimmetrikus, az állam csapott, óriási, görbe orrom van, a szemeim picik és rálóg a szemhéjam, a homlokom "mikiegeres", mint a kopaszodó pasiknak, nagy, elálló füleim vannak, a szám pici, pengevékony és szintén aszimmetrikus. (2 voltam, nem küldök képet)
2021. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

mikiegeres", mint a kopaszodó pasiknak


csak a pasiknak az jól áll, sármosít. Nekem is ilyen férfiként, mint Fördős Zének, mégis jóképűnek tartanak a nők (sok).

2021. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!