Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazam, hogy nőknél az arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam, hogy nőknél az arc többet nyom a latba szépség terén, mint a test? A "gebe" nőknek is elnézik a soványságot, ha gyönyörű az arca, a "dagadt" nőknek is ha szép az arca, akkor szép a nő is. De jaj a csúnya fejű, homokóra alkatúaknak...

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10, kiragadtad a lényeget, gratulálok 😂

Mutattam csúnya nőt (mondjuk csak leírva), ahogy kérted, és ennyit sikerült felfogni belőle?

2021. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

5-6. Valószínűleg félremagyarázod a "csúnya" fogalmát. A csúnya jelentheti azt, hogy "taszító" – de ép lelkivilágú ember nem találja az embertársait taszítónak (kivéve, ha betegség stb. látszik rajta, torznak született, baleset eltorzította stb.).


Hétköznapi értelmeben viszont azt szoktuk "csúnyá"-n érteni, hogy aki nem vonzó, aki a külsejével nem kelt jó érzést, akiről nem érdekelne, hogy hogy néz ki meztelenül, akit kevesen akarnának szexuális partnernek stb. Ilyen értelemben csúnyának tekinthetők pl. a következő nők (szándékosan olyanokat választottam, akiken semmilyen torz dolog nincsen, nehogy a genetikára hivatkozva azt mondhasd, hogy rosszak a példák):


[link]

[link]

[link]


És nyilván, ezek a nők is tetszenek valakinek, de lehet, hogy csak század- vagy ezredannyi férfinak, mint a kicsit csinosabb nők. Ez pedig már bőven súlyos akadálya lehet a társkeresésnek, pláne ha a testük sem az igazi.

2021. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vékony nők között nagyon kevés % aki mellé ronda is.
2021. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De a 9-re semmit nem írtatok még, aszszimetrikus arc és a többiek. Pedig elég jó példa hogy mi tud elcsúnyítani egy női arcot.
2021. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#12: Tehát ha jól értem, akkor ha egy nő nem jön be sokszázezer férfinek, csak sokezernek, vagy sokszáznak, akkor már világvége van, mert meg kell(ene) alkudni, lejjebb csúszik a nők közötti hierarchiában, mint mikor valaki "csak" minimálbért keres valamelyik nyugat-európai országban.


Ha viszont egy férfivel van hasonlóan, mint a linkelt nőkkel, hogy nincs vele amúgy semmi baj, de nem vonzó, akkor ő meg ne merjen szólalni emiatt, mert ha kellően kigyúrja magát, gazdag lesz, önfejleszt, stb. akkor minden lehetségessé válik.


Csak míg a linkelt nők mindig lesznek, akiknek bejönnek és az a valaki tud javaslatokat tenni rá, hogy mitől lehetne az illető még vonzóbb, addig egy férfi esetében olyanoktól kap általános tippeket, akiknek nem az esete.

2021. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az megint más kérdés, hogy ha valaki tapasztalt, akkor tudhatná, hogy molettebb (nem kövér) nőkkel jobb a szex, akiknek kevés kapcsolatuk volt. Nekem volt részem szexben (párkapcsolati és 1-2 éjszakás kalandok is) eddigi 35 évem alatt 3 mollettebb és 8 csinosabb nővel, és előző 3 sokkal jobban szorította a péniszem, percek alatt végem volt. Az más kérdés, hogy nekem is a csinosabbak az eseteim, de ott sokszor 30-40 perc reszelés után sem tudtam elmenni. De a kémia inkább a csinosakkal volt jobban meg, de a szex a molettebbekkel jobb volt.
2021. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12, senki nem mondta, hogy világvége van. Nőstények és hímek között is van, aki sokkal kevésbé vonzó a másik nem számára, egyesek a hímek közülük annyira kevéssé vonzóak, hogy sosem lesz alkalmuk párzani. Darab-darab, "egy patront ez is megér" alapon viszont a legsatnyább nőstényeket is megcsinálja valami hím valamikor, úgyhogy hacsak a nőstény nem szenved valami súlyosabb személyiségtorzulásban, lelki zavarban, akkor szexben azért lesz része, és le is fialhat. A legalacsonyabb státusú hímek viszont élhetnek egész életükben szex nélkül.


Ez így megy például a farkasok meg a gorillák között, és ugyanez megy az emberek között is.


Hogy az omega státusú nőstény farkasok pl. ezt hogyan élik meg, azt nem tudjuk, de légy nyugodt abban, hogy az emberek között az omega státusú nők legalább olyan szarul élik meg, hogy évente egyszer jók csak valami primitív figurának esetleg egy gyors ürítésre, mint amennyire az omega státusú férfiak szenvednek attól, hogy ők viszont évente egyszer sem kellenek senkinek.


Ha pl. ezeket a nőket nem gyűlölködve néznéd azért, mert őket mégiscsak megdugja valaki nagy néha, hanem megpróbálnád a sorstársaidat meglátni bennük, akkor máris egy lépéssel közelebb lennél ahhoz, hogy érző emberként és ne pedig egy a működésképtelensége miatt hisztérikussá vált baszógépként viselkedjél a nőkkel szemben. Ez pedig a párzásra való esélyeidet is jelentősen megnövelné.

2021. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ha már csak átlag nő is vagy (70% megüti ezt a mércét) és 100 kiló alatt vagy, van egy csepp eszed nőként, hogy legalább leérettségizz, akkor már lazán kaphatsz normális pasit (nem csóró rondát) és nemcsak szexre. Nekem volt egy exem, én szerelmes voltam belé, szóval én 10/9 esnek tartottam őt, de az ismerősi körömben 10/10 ember azt mondta, tucat-átlaglány, sőt, éppen csak alulról súrolja az átlagot. Testalkata fura volt, vékony volt, de ha kicsit hízott akkor azonnal a hasára szaladt, szóval alig evett, de így meg elég véknyak voltak a lábai. Annyi volt az előnye, hogy szép szőke haja és vonzó kék szemei voltak, de ilyen ezer meg 10 ezer mászkál az utakon, városokban nőkből. Mikor szakítottunk, rá 4 hónapra összefutottunk és kérdeztem tőle, hogy mi újság, vannak-e pasik. Azt mondta semmi komoly, ráírt eddig 83 férfi (munkahelyről a legtöbb, gyárban melózott közgazdászként és ugye a gyártósoron több ezer ember dolgozott ott a gépipari vállalatnál, meg onnan ahol a hobbiját űzi is vagy 15-20 ember írt rá faceen), de semmi komoly. Ez a semmi komoly azt jelenti, hogy volt közte pár mérnök, 1-2 orvos is. De neki nagy ,, hal kell", külföldi pasi. Évekig volt egyedül, 28 évesen viszont egy spanyol cégtulaj jóképű fiával megismekedett nyaraláson, már régóta együtt vannak. Szóval ha átlag nő vagy, értelmes-tanult és kitartó, szinte bármilyen ,,vadra" lóhetsz. Ha átlag diplomás pasi vagy (plusz átlag arc és test), akkor vért kell pisálnod egy érettségit végzett nőért is, ha jobbat akarsz, akkor villantanod kell (még több pénz, még vonzóbb statusz, még dominánsabb személyiség, stb).
2021. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!