Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teltebb nőket kedvelő fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb nőket kedvelő fiúk! Mi vonz titeket ebben az alakban? Azért szeretnétek, hogy öltözködéssel a lány optikailag vékonyabb legyen? Az is rendben van, ha nem tökéletes homokóra alak, és van egy kis poci is?

Figyelt kérdés
Megismertem egy ilyen fiút, és nehezen tudom elhinni, hogy valakinek ez tényleg tetszik a valóságban is. A telt/duci 70-85kg számomra.

2019. aug. 9. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell ahhoz a telteket kedveljêk, hogy egy ilyen nővel járjon valaki.


Az èn exem a csinos vèkony lányokat szerette mindig is. Mindig ilyen barátnői voltak aztán amikor velem jött össze nem is èrtettem miêrt èn egy dagi amikor jó pasi tehát megkaphat jó nőket is.


Úgy látszik a külső nem minden.

2019. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az alak a fontos, hanem a kisugárzás is. Valamiért mindig kedves és aranyos egy hölgy, aki ilyen alakkal rendelkezik. Így nem is az alakja fog még először, hanem a kedélye és a kisugárzása. Mindegy, hogy van-e pocija vagy nincs:)
2019. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
0.0
2019. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teltebb nőként az a tapasztalatom, hogy akinek bejön az a típus, az értékeli, ha izlésesen kirakod, amid van.Neki jobban fog tetszeni, mintha valami lepel lenne rajtad, akinek pedig nem jössz be, lepelben sem fogsz.

Úgyhogy szerintem emeld ki, ami előnyös rajtad, és ne azzal foglalkozz, hogy optikailag vékonyabbnak tűnj feltétlenül, hanem hogy olyan ruhàkat válassz, amik homokórára korrigálják az alakodat:)

Saját tapasztalat, hogyha elhiszed, hogy te ezeket a ruhákat bátran viselheted a jó ízlés határain belül persze, még meg is fognak dicsérni, hogy csinos vagy, mert ezt sugàrzod :)

2019. aug. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

4-es jól beszél!

21f

2019. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem a kérdező vagyok, de olyan reményt keltőek, amiket írtok, hogy meg kell köszönjem!

Jelenleg 63 kg vagyok, de 53 kg-osként is telt voltam, és 50-ként is annak éreztem már magam.

Ráadásul pont egy rossz periódusban vagyok ("minden pasinak csak a cafka kell", stb.), és valahogy most megadtátok a reményt, hogy nem, kedves lányok is lehetnek párban.

Talán velem is megtörténik a csoda!

2019. nov. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Teltebb nök jobban esznek föznek. A hàziassàgot szeretik meg a hétvégi pörkölteket a ffiak. Amolyan anyatipusnak tünnek a teltebbek
2019. nov. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet nem minden, azért maga a személyisége vonzó az már jó esélyel indul. És azért sok nőnek nagyon jól áll pár extra kilo. Egyszerűen csak vonz, ez ilyen evolucios dolog lehet.Rendben van h nem tökéletesn ilyen vagy olyan, de ezzel is csak a nők foglalkoznak annyit. Kis poci is mindenkinek vank kb. f/26
2019. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan akinek a telt nők tetszenek. De pl van aki azért választ olyat, mert az kiszolgálja mindenben, főz neki, stb.
2019. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy 165 cm egy mázsa barátnőm. Mindig úgy gondoltam hogy a vékony inkább kicsit fiús alkatú lányok a zsánerem, aztán megismertem őt. Egy hónap beszélgetés után elkezdtünk összemelegedni és komolyan szerelmes lettem ebbe az alkatba. Mindenhol meleg és puha és *_*. 95d mellméret, nagy fenék és kerek, de nem gusztustalanul telt acfelépítés. Aztán lefeküdtünk és azt kell mondjam, ruha nélkül kicsit más volt a helyzet, de addigra már ráfüggtem a testére és csodálatosan nézett ki, nagy hasa volt és narancsbőrös volt a feneke és a combja, ezt sose gondoltam volna de nagyon beindultam tőle. Szóval hidd el a van akinek bejön a teltebb alkat csak azt kell elérd hogy erre rájöjjön.
2019. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!