Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már itt valaki exbünöző/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valaki exbünöző/ büntetett előéletű ember barátnője? Ha igen milyen volt kapcsolatotok? Mi volt jó és a rossz benne? Nem bántad meg?

Figyelt kérdés

Minden választ köszönök!!


Ui: csak az írjon kérem AKI tényleg volt, és ne az, aki magánvéleményét akarja erről kifejteni! Köszi!


2018. márc. 17. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy, ki mit ír, te úgyis össze fogsz jönni vele. Önmagában attól, hogy valaki bűnöző, már lucskos lesz a bugyitok.
2018. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Nos nézzük csak, én ültem börtönben majd 20 éve, több évet, azóta normális életem van, dolgozom, volt sok éves kapcsolatom, most is ilyen van, azon kívül semmi hátrányom nincs, hogy hivatásos munkahelyekre soha nem vesznek fel dolgozni
2018. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Nekem majdnem volt rendőrségi ügyem, mert a kutyám megharapott egy nyomorékot, de hamar elintéztem, hogy ne hívja ki a rendőröket.

(nem kell durva dologra gondolni, két pofont kapott és ezer forintot)

2018. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

En ismerek ket ilyen not. Mivel ok valoszinu nem gyakoriznak ezert leirom csak azert is. Az egyiknek gyereke szuletett de meg terhesen is kapta a verest, csoda hogy egeszseges lett a gyerek, persze elotte es utana is ment a boksz. Amig nem volt gyerek a no azt gondolta sosem fog megszabadulni tole de amint megertette a pali a gyerektartas szo jelenteset nagynehezen elkoltozott mint a sicc, azota se hallani rola, persze a gyerektartasarol sem.

A masik esetben nem tudom volt-e “testi fenyites” ott csak folyton be volt allva a csavo majd egyszer csak rendorok tortek ra a csaj nyugdijas szuleire a lakast es mindent felturtak, kiderult okkal mert oda rejtette a drogot ez a ferjek gyongye.

Mivel ezeket a sztorikat masod kezbol ismerem, sajnos van egy ilyen vadhajtasa a csaladfanknak, ok a mindenkitol penzt lejmolo sikhulye rokonok ezert meg sem probalom leirni a konzekvenciat, mert aki ilyen emberekkel osszeall az valoszinuleg annyira hulye, hogy ugysem fogja fel :D (igen itt rad celzok kedves kerdezo, az ilyen helye a maunika showban van)

2018. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

A párom 18 évesen felfüggesztettet kapott, aztán verekedés miatt le kellett ülnie.

Mindez egy félig elszívott füvescigi miatt. A szülinapján.

Költözzön Tibetbe, nem? Ilyen bűnöket nem lehet tolerálni.

De ismerek olyan kőművest, aki elkente a főnöke száját, mert lenyulta a fizetésüket.

Sajna nyolc napon túl gyógyuló lett, leültették.

2018. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem a barátnője voltam, csak a barátja, de sajnos embert ölt. Még mindig a barátomnak tartom, látogatnám is, de nem olyan egyszerű elintézni, mert nem rendes börtönben van. 27/N
2018. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Vagyok.. De mi a kérdés? Mondjuk kB 1ève nem kìsèrtem a sorsom..de van még 3èv felfüggesztettem.. Anno 3-at leültem.. Most 37wok.jaaa..előzetesben is voltam kB fèl èvet
2018. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Azért itt különbséget kellene tenni egy börtönviselt bűnt elkövető (aki azóta nem követett el semmit) és egy börtönviselt bűnöző közt, aki ki-be jár a börtönben, amikor épp kint van bünözésből tartja el magát
2018. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte válaszokat
2018. márc. 17. 12:17
 10/15 anonim ***** válasza:
A szimpla bunkókat sem tudjátok megváltoztatni naiv lányok !!Majd pont az ilyen nehézfiúk lesznek miattatok tünemények. Nevetséges bár mégse tudok nevetni rajta....
2018. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!