Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért prioritás ennyi diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért prioritás ennyi diplomás nőnek a férfi végzettsége?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdést itt az oldalon, amelyre zömmel olyan válaszok születtek, hogy diplomás legyen a férfi, mert különben nem tudnának miről beszélgetni, nem lenne közös érdeklődési pont. Nőként ezt totális badarságnak tartom. Jelenleg posztgraduális tanulmányokat folytatok, a magánéletemben viszont egyáltalán nem a munkámról, szakterületemről szeretnék a jövendőbeli párommal beszélni, és vizsgáztatni sem akarom, hogy egy adott témakörben mennyire jártas. Azt aláírom, hogy fontos, legyen legalább 1 közös érdeklődési pont, de attól még nem lesz rossz a kapcsolat, ha például az egyik fél szeret olvasni, a másik meg nem.

2021. máj. 17. 14:56
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amit tanultam, illetve amit posztgraduálisan most is tanulok nem csak munka, hanem egy hobbi is. És örülök, hogy a párom ehhez hozzá tud szólni és meg tudom vele osztani a gondolataimat.

Egyébként nem feltétel, hogy azonos legyen a végzettségünk, de mindenképp plusz. Olyannal viszont nem tudnék együtt lenni, akivel semmi közös nincs bennünk és nem vagyunk értelmileg hasonló szinten.

2021. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

17

Te, ez Jáúzsi a teleprűű! :D

2021. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

17 Na tudod, kinek kellene ilyen gusztustalan monstrum.

Kérdező, még mindig nem értem, hogy mit értetlenkedsz itt. Engem nem a közös sport köt össze a párommal hanem a közös kulturális értékek, ennyi. Téged meg nem. De most ezt tényleg oldalakon keresztül kell a szádba rágni? Neked nem előfeltétel, hogy az illető olvasott legyen, csak legyen magas meg sportoljon. Nekem mások a prioritásaim. Én el tudom fogadni, hogy neked ez nem fontos, neked erről miért kellett egy kérdést kiírni?

2021. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz nem szükséges diploma ahhoz, hogy két ember el tudjon beszélgetni egymással. Vicces lenne... :D


De ettől még simán elvárhatja valaki! Miért ne tehetné? Az ő élete!

2021. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
#23 El tudom fogadni, hogy másnak ez fontos. Az már más kérdés, hogy nagyfokú sznobizmusról árulkodik szerintem.
2021. máj. 17. 16:28
 26/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, pont az előbb írtad, hogy te meg a haverjaiddal beszéled meg az irodalmat, színházat. Akkor te meg a barátválasztás esetén vagy sznob? Ekkora hülyeséget...
2021. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Nem, az igazán közeli barátaim zöme 20+ éve a barátaim, közülük sem mindenki szeret olvasni, színházba, kiállításokra járni, nincs ezzel semmi gond, velük más közös pontjaim vannak. A sznobizmust arra értettem, hogy kizárni valakit kapásból az ismerkedés során csak amiatt, mert nem szereti a felsorolt tevkénységek valamelyikét.
2021. máj. 17. 16:34
 28/43 anonim ***** válasza:

17 vagyok. Jó, arcra ez tényleg nem annyira jó.


Itt van a férfi, akit tényleg szinte senki sem utasít vissza:


[link]

2021. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
#28 Ő testre vonzó, arcra túl kisfiús nekem.
2021. máj. 17. 16:41
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

azert hiaba az alszentkedes, valljuk be, hogy a diplomasok kozott tobb a muvelt, intelligens ember, mint a nem diplomasok kozott. es most ne jojjetek mar a kozhellyel, hogy ‘dE nEm a DiPlOmAtOl lEsZ vAlAki OkOs 🤤’ es hasonlok. nem, valoban nem attol lesz okos, a legtobb okos ember, akinek igenye van a tudasra, tanulasra kozepiskola utan tovabb megy valamelyik egyetemre es nem elegszik meg egy erettsegivel.

nyilvan a diplomasok kozott is van buta, taho, suttyo, de azert aranyaiban sokkal kevesebb, mint a nem diplomasok kozott. tehat ez egyfajta szuro, az en kornyezetemben, csaladomban, barati tarsasagomban mindenki diplomas, tehat kicsit fura is lenne egy nem diplomas ferfival osszejonni, DE ha minden mas stimmelne, akkor nem lenne kizaro tenyezo. de azert az a prioritas, hogy igenis legyen a ferfinak diplomaja, nem azert, mert a szakmajarol akarok vele beszelgetni vagy a szakdolgozatatat elemeznem a szabadidomben, hanem mert eletszemleletben, ertekrendben valoszinuleg jobban passzolunk egy diplomassal, mint mondjuk egy vizvezetekszerelovel vagy gyari munkassal. nem nezem le oket, de 99%-ban nem egy szinten vagyunk, ez a tapasztalat, ennyi, nem kell ezen kiakadni, valakinek ez a fontos, masnak a kocsi megelet vagy a kockas hasizom.

2021. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!