Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért prioritás ennyi diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért prioritás ennyi diplomás nőnek a férfi végzettsége?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdést itt az oldalon, amelyre zömmel olyan válaszok születtek, hogy diplomás legyen a férfi, mert különben nem tudnának miről beszélgetni, nem lenne közös érdeklődési pont. Nőként ezt totális badarságnak tartom. Jelenleg posztgraduális tanulmányokat folytatok, a magánéletemben viszont egyáltalán nem a munkámról, szakterületemről szeretnék a jövendőbeli párommal beszélni, és vizsgáztatni sem akarom, hogy egy adott témakörben mennyire jártas. Azt aláírom, hogy fontos, legyen legalább 1 közös érdeklődési pont, de attól még nem lesz rossz a kapcsolat, ha például az egyik fél szeret olvasni, a másik meg nem.

2021. máj. 17. 14:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Természetesen messze nem az egyetlen dolog a diploma, ami számít nekem ismerkedéskor, nem fogok csak azért összejönni valakivel, mert diplomás. Volt már magas párom és alacsony is, utóbbival is jól megértettük egymást, nem éreztem őt semmivel kevesebbnek nálam, ezért nem értem annak deklarálását, hogy mennyire fontos, hogy a társ magas legyen.
2021. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Kiscsillag, senki nem írta, hogy nekünk meg a diploma az egyetlen dolog, amit néz - te forgatod ki a válaszolók szavait, nem fordítva.
2021. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
#42 Pontosan. Ráadásul egy diploma megléte még mindig valamivel többet elárul a tulajdonosáról, mint a magasság, szóval társkeresésnél is relevánsabb infó, mint hogy a szerencsétlen pasi 175 vagy 180 centi magas... amiről nem is ő tehet, és köze nincs a személyiségéhez vagy hogy mennyire vonzó.
2021. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!