Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél gáz, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél gáz, ha nagyon hamar szóba hozok ilyen kérdéseket, mint vallás, politika, életcélok?

Figyelt kérdés

Na nem az első randin, de a másodikon azért már feszegetem. :) Nekem fontos, hogy neki is fontosak legyenek ezek a kérdések, és ne legyen durva ellentét közöttünk.


Nekem rettentő fura, amikor ilyeneket hallok, hogy párok évek óta együtt vannak úgy, hogy alap dolgokat nem tudnak egymásról.



2019. jan. 30. 00:59
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha moderáltan teszed fel azon kérdéseidet és nem a nagy semmiből, hanem valamilyen odaillő kontextusban, akkor nincsen ezekkel semmi gond! Sőt, nagyon hasznos az efféle dolgokat szerintem tisztázni korán.
2019. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez szerintem elég emberfüggő.


A vallás és a politika engem teljesen hidegen hagy, általában az első randikon fel szoktam hozni, amiatt, mert ha látom hogy valaki nagyon rá van pörögve ezekre a témákra, akkor le is zárom az ismerkedést.


Életcélokat pedig, nálam elég magas prióval rendelkeznek, számomra elég jó téma, első randin is. Én tele vagyok ambíciókkal és szeretem azokat a nőket, akik szintén.


Szóval részemről összegezve: már akár első randin is, de a másodikon már teljesen nyugodtan.

2019. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én is ilyen vagyok, hosszútávon úgyis nagyon kiütköznek az ellentétek és bukta a kapcsolat, jobb ha előre kiderülnek a dolgok.
2019. jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, legalább hamarabb kiderül, ha nem egymást keresitek.
2019. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem az első randin? Nyilván nem úgy hozza fel az ember, hogy "neked mik a politikai, vallási nézeteid"...de a beszélgetésnél óhatatlanul felbukik az, hogy miben hiszel, hogyan vélekedsz dolgokról.


Vagy mi másról menne első körben az első randin a csevej? Felszínes dolgok hamar kifutnak: mint hogy mi a hobbid... egyébként is elvileg első randira ha csak nem teljesen vak randi, ezeket már tudjuk.


De a lényeg, amit ezzel mondani akartam, hogy engem rengeteg komoly téma érdekel, és kevésbé a hülyeség. Lehet bulizásról beszélni, de kérdem én mit? :)) Részemről csak is a komoly beszélgetős randi-némi humorral (ami intelligánciából fakadjon) lenne a nyerő. Mást el sem tudok képzelni.


Egyébként én most olvasom először tőled azt, hogy párok évekig nem tudják egymásról pl politikai vallási nézeteiket? Ezt honnan szeded, vagy tényleg van ilyen? Neeeeee.... akkor végülis nincs min csodálkozni itt a gyakorin... :D

2019. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, erről szól a randi, nem arról, hogy kinek mi a kedvenc színe. Ha két értelmes ember beszélget akkor óhatatlanul feljönnek ezek a témák. Én rá szoktam kérdezni, hogy áll a házassághoz és a gyerekvállaláshoz is, így nem ér meglepetés.
2019. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Ezek alap dolgok.

Inkább az elején derüljön ki, hogy libretard, minthogy 2 évvel később... :D

2019. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös: "Egyébként én most olvasom először tőled azt, hogy párok évekig nem tudják egymásról pl politikai vallási nézeteiket? Ezt honnan szeded, vagy tényleg van ilyen?"


Itt a gyakorin olvastam ilyeneket, pl. hogy a srác nem tudta 3 év kapcsolat után, hogy a barátnője mélyen vallásos. Ők csak "jól érezték magukat" együtt.

2019. jan. 30. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez tolerancia kérdése is. Az én Nagyanyám a templomba járt, a Nagyapám meg pártgyűlésre; ezen ők sosem vitatkoztak.

Engem a vallási különbözőség nem annyira zavar, de a politikai nézetben igénylem az azonos irányt. Az élettársammal mi inkább a Fidesz politikáját támogatjuk, a Gyurcsányi időket mindketten "megszívtuk". Szidjuk időnként mi is őket de általában egyetértünk. A vallás tekintetében : szoktam hallgatni vallási műsorokat, megyek néha templomba is, ő meg nem. Ebből sosem csinálunk problémát

2019. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, amennyiben nem vallatószék-szerűen, és ha a másikkal nagyon nem értesz egyet, kulturáltan kezeled.
2021. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!