Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire értékelik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire értékelik az udvariasságot?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy mindig udvarias, figyelmes igyekszek lenni.


Sokszor az idegeneknek is a postán kinyotam az ajtót, nőknek vagy időseknek pláne. Ez szinte természetes számomra, mint a levegő vétel. Meg se kell köszönjék.


Munkahelyen ha pl. valaki tüszög sokszor keresek neki zsebkendőt vagy ha mondja hogy fáj a feje, adtam neki Aspirint.


Nem viszem túlzásba? 😀 Remélem nem.



2021. máj. 18. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ALAP dolog. Pontosabban annak kellene lennie, de sajna manapság sok a bunkó, és a nők azt hiszik, hogy ez a természetes, sőt férfias viselkedés.
2021. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez lenne az alap és én baromira értékelném ezt ha ilyen lehetne minden ember . Hiszen ez a Nőktől is jönnie kéne alapból.


Sokan sértésnek veszik sajnos. Főleg az én , tehát a 20+ os korosztály. Nem is ismerik az ilyet .

2021. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Sokra értékelik, ha jól néz ki a pasi. Amúgy édes mindegy nekik, sőt inkább nyalizásnak tartják.
2021. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
udvarias pasi vagyok, rengeteg nőnek udvaroltam, bókoltam............................................ szingli vagyok 5 éve, mert mindegyiknek a rosszfiú kell, úgyhogy azóta prostikhoz járok és teljesen boldog vagyok! :))))
2021. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Értékelem és magam is az vagyok nőként.
2021. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom milyen választ vársz.

Nem, utáljuk az udvariasságot. Azt szeretem ha az orromra csapják az ajtót és bevágódnak elém...

2021. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A nekem tetsző nőkkel is udvarias vagyok. Lehet hogy az a "baj" hogy csak udvarolok, bókolok és nem alakul kémia kettönk között.

Azért jó lenne már egy barátnő vagy valami. Nem csak azért hogy szexeljek, hanem olyan régóta igyekszem, próbálkozok is náluk, de semmi.

Nem tudom, mi csinálok rosszul. Lehet hogy nincs elég önbizalmam vagy gátlásos is vagyok.

2021. máj. 18. 13:26
 8/22 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy nincs elég önbizalmam vagy gátlásos is vagyok".

Hát inkább ez lehet az oka, mintsem az, hogy udvarias vagy :D

2021. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Vagy az hogy nem flörtölök vagy nehéz kezdeményeznem.


Lehet hogy a szép, tehetséges nőket többre értékelem, mint magamat és pont nekik udvarlok.

2021. máj. 18. 13:32
 10/22 anonim ***** válasza:

Sok minden együtt ad egy összképet, és teljeskörű jellemzést nem tudunk ismeretlenként adni rólad pár soros válaszból.

Lehet, hogy a magasságod nem üti meg az elvártat, lehet, hogy a hangod nem férfias, vagy a személyiséged nem összeszedett, nem vagy határozott, vagy rossz a dumád, galamblelkű ember vagy és ez nyálas nekik, vagy megmagyarázhatatlanul inkább távolságtartók veled szemben, vagy nem adsz magadra, le vagy égve anyagilag, nincsenek témáid csak számítógépes játékokról beszélsz vagy olyan dolgokról amikkel nem tudnak azonosulni, önmagában az hogy udvarias vagy kevés

2021. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!