Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire értékelik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire értékelik az udvariasságot?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy mindig udvarias, figyelmes igyekszek lenni.


Sokszor az idegeneknek is a postán kinyotam az ajtót, nőknek vagy időseknek pláne. Ez szinte természetes számomra, mint a levegő vétel. Meg se kell köszönjék.


Munkahelyen ha pl. valaki tüszög sokszor keresek neki zsebkendőt vagy ha mondja hogy fáj a feje, adtam neki Aspirint.


Nem viszem túlzásba? 😀 Remélem nem.



2021. máj. 18. 12:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

Itt azt fogják írni, hogy számít nekik, de a valóságban a külsőt nézik.


Ha az arab játssza meg a jófiút, aki utána üti-vágja a nőt, akkor elolvad a csaj tőle. Ha a Béta Béla, akkor maximum kapsz sok mosolyt, jó szót meg kedvességet tőlük, de az életben nem fogsz tovább jutni a barátzónától, hiszen KÜLSŐRE NEM JÖSSZ BE NEKIK.


Ha a suttyó, bunkó, de sármos gyerek szétoltja őket, felrúgja a macskájukat meg szét szívja a vérüket, akkor állandóan neked panaszkodnak miatta - többek között -, hogy ez a pasi mekkora bunkó meg minden. Aztán egyszer hirtelen valahogy összegabalyodnak szexuálisan, de persze az alkohol miatt volt vagy a másik kedvenc "aznap olyan kedves volt, azt hittem megváltozott, de szex után megint olyan bunkó lett".

2021. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem az udvariasság alap dolog, mindenkitől elvárható.
2021. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ebből leírom azt ami igaz rám.🙂
2021. máj. 18. 13:36
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen ajtó nyitás féle idegesít, úgy érzem, hogy debilnek tartanak aki még ennyire sem képes... Elsőnek belépni valahová rühellek! Adni meg akkor adjon bárki bármit ha kérek, különben tolakodásnak veszem
2021. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy attól nem lettem vonzóbb a szememben, de csak értékeled hogy nőként bánok veled, nem? Meg nem várnám el hogy te fizesd ki a számlát egy bárban vagy étteremben.
2021. máj. 18. 13:59
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

A nők alapvetően azt értékelik, ami olyan pasitól jön, aki külsőre bejön nekik. Udvariasságod, kedvességed, előzékenységed, arany kis lelked tök mindegy számukra, ha külsőre nem adod.


Számodra sem lesz vonzóbb Julika az irodából, mert hoz minden másnap sütit. A nők sincsenek ezzel másképp.

2021. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ma már semennyire sem.
2021. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
De olyan furcsa dolgokat szoktak írni a nők, hogy mit találnak igazán vonzónak.. pl miért vonzó ha van egója vagy hangosan beszél?
2021. máj. 18. 18:05
 19/22 anonim ***** válasza:
Az egó gondolom a magabiztosságot takarja. Alap, hogy ne legyen egy anyám asszony katonája, merjen bátran megszólalni, cselekedni. A hangos beszédet nem értem, beszéljen alap hangerőn, lehessen szépen érteni és ennyi
2021. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"De olyan furcsa dolgokat szoktak írni a nők, hogy mit találnak igazán vonzónak.."


Azt kell megértened, hogy a nők nem azt mondják, ami igaz, hanem amit magukról hallani szeretnének. Meg amúgy is, sohasem azt nézd, mit mondanak, hanem azt, hogy milyen pasast választanak. Az kell nekik valójában.

2021. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!