Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-on éves lányok, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves lányok, nálatok negatívan befolyásolja egy férfi megítélését, ha az első randira rövid ujjú ingben megy el?

Figyelt kérdés
26/f

2021. máj. 19. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Negatívan befolyásolja a megítélését.
Nem befolyásolja a megítélését.
40 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem befolyásolja, csak szerintem szebb a hosszú ujjú ing. Ismételten: nem befolyásoló tényező.
2021. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mennyire áll jól neki.

Bár én sem vagyok híve a rövid ujjú ingeknek.

2021. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Én a hosszúujjú inget preferálom egy férfin, de pl. az expárom rövidujjú inges típus volt, ezt "elnéztem" neki a sok pozitívum miatt. Most nem vagyok a kérdésben írt korosztály, de amikor összejöttem vele, 23 éves voltam.
2021. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásoló tényező. A férjem ingben dolgozik, mindig. Télen hosszú ujjúban, nyáron rövidujjúban. Na most váljak el tőle ezért? :D
2021. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Vagy rövid ujjú pólót hordjon, vagy hosszú ujjú inget / pulcsit. A rövid ujjú ing annyira 80-as évek vagy nem is tudok, 50 éves kor alatt gáz😅
2021. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem színházba vagy elegánsabb helyre megyünk, akkor nem befolyásol. Meg mondjuk nyakkendőt ne vegyen hozzá, mert az kicsit gáz. De eleve én csak olyannal randizom, akit már ismerek, szóval kialakult egy kép, hogy milyen ember, és ezt nem fogja befolyásolni az ingujj hossza.

Amúgy párom is gyakran hord munkába rövid ujjú inget, most a 40 fokos légkondi mentes irodába hadd ne kelljen már hosszú ujjúban ülnie, pólóban meg mégsem mehet.

2021. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
#6 az én exem mérnök, nyilván irodában dolgozik, és gyakran járt be pólóban, nagyon ízlésesen öltözködik. Persze érdemes néhány márkás, jó minőségű pólót venni, azt nem gáz irodában hordani. Szerintem manapság kevés helyen annyira szigorú a dress code, hogy mindenképp ing kelljen.
2021. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám nyáron csak rövidujjú ingben járt, úgyhogy engem nem zavar, de csak az a fajta nem ami nem lóg le könyékig.

De tavasszal-ősszel csinos látvány a feltűrt ing.

2021. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

FÉRFI nem visel rövidujjú inget!


Kivéve, ha sportruha, vagy formaruha, vagy egyenruha része.

2021. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, egyedül leszek vele, de én imádom a hosszú- és a rövidujjú ingeket IS. Szóval, ha igényes, nem kinyúlt, megfelelő méretű, stb., nálam tuti plusz pont egy pólóhoz képest. De párt nem ez alapján fogok választani nyilván.
2021. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!