Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és férfiak! Milyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak! Milyen szinten túl befolyásolja az ismerkedést az anyagi biztonság megélte?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem egy lánnyal, és nem szeretném ha úgy érezné, hogy "megvenni akarom".


Nem vagyok dúsgazdag, de azért biztosnak mondható a háttér. Korábbi tapasztalataimból pedig úgy vettem észre, hogy a nők többségénél túlzottan nagy súllyal bír, ha meggyőződnek róla, hogy a leendő pasijuk anyagilag is stabil háttérrel rendelkezik.

A probléma az, hogy sokszor, ez már az érzelmek és a kapcsolat valódi minősége elé helyeződik, és emiatt eléggé nehéz megőrizni úgy az ismerkedési státuszt, hogy valójában egymásért ismerkedjünk és nem epdig egymás javaiért, és a potenciális kényelmes életminőségért.


Nem szeretnék ismét abba a hibába esni, hogy az a nő akinek valójában nem is vagyok kimondottan az esete, ne kezdjen el mérlegelni a kényelmet látván. De titkolózni sem akarok, vagy kínosan ügyelni arra, hogy rejtegessem a javaimat, egyszerűen egy olyan nőt szeretnék magam mellé akinek nem a pénz számít, hanem valóban érzelmekre akar, a jólét pedig egy olyan plusz ami a partnerrel jár, de nem kritériuma a jó kapcsolatnak.



2019. jún. 21. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Én sem vagyok gazdag, de nem keresek rosszul: 1,2-1,3 a havi nettó bevételem. Nem veszem észre, hogy túlzottan befolyásolná a nőket, mondjuk tény, hogy nem is a 30-as korosztállyal ismerkedem, én sem vagyok még annyi.
2019. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne áruld el, hogy jól el vagy eresztve anyagilag. Nem kell étterembe vinni vagy olyan helyre, ahol otthagysz sokezer forintot számlára. Ha nagyon jó kocsid van, akkor menj a randira busszal vagy taxival, ne mutasd meg. Ne a legdrágább ruháidban menj. Ne mondd el mennyit keresel vagy mennyi vagyonod van.


Ha kicsit titkolózol előle ezekben + nem rakod ki a pénzességre utaló dolgaidat (amiket fentebb írtam), akkor ha még úgy is akar veled ismerkedni, akkor nem csak a pénzre hajt. Aki meg igen, annak ezektől elmegy a kedve szerencsére tőled (de te pont ezt akarod, tehát kiszűrni az ilyen nőket).

2019. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig taxival megyek a randikra vagy távolabb parkolok és azt mondom sétáltam, és elviccelem ha anyagi természetű téma jön fel. Azt tudhatja, hogy van lakásom és normális munkám, de nem merülök 3. randi előtt a részletekbe. Voltak negatív élményeim, sok év tapasztalat miatt járok el így.
2019. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel egész jól meglehetett volna az anyagi biztonság is akár, mert sokkal kevesebb fizetnivalója van, mint a mostani páromnak, mégsem köteleződtem el mellette, mert érzelmileg nem volt rendben minden. Ha most kellene döntenem, akkor sem cselekednék másképp.
2019. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nalam befolyasolja

Nem azert mert le akarom huzni a pasit hanem azert nem nem akarom h engem huzzon le egy pasi...

Sajnos nem egyszer derult ki h komoly anyagi nehezsegei vannak a masiknak amit nekem kellet volna "megoldani"

Szal ha gazdagabb mint en nem zavar amire nekem kell arra megvan a penzem. Amugyis az en korosztalyomban mar el aras az onnalo eletvitel..

2019. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Mese habbal! Akinek biztos az anyagi háttere az nem foglakozik ilyesmivel, mivel ahhoz hogy ezt elérje kell egy olyan szintű inteligencia amivel ki tudja szűrni a pénzéhes ribizliket. Kivéve ha bünöző vagy " vállalkozó" tipus. És nagyon ritka hogy egy szegényebb és egy gazdagabb összeismerkedjen, hisz teljesen más helyszineken körökben mozognak. Kivéve ha direkt arra hajtasz hogy szegényebb lányt keress...
2019. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Messze nem mondanám magamat gazdagnak, de még ennyit sem kotyogok ki a nőknek eleinte.

Én megjelenés szempontjából alapból nem vágok fel.

Öröm volt látni hogy menekültek egyes nők az alábbi beszélgetések után:


A nő:"Van kocsid?"

Én: "Nincs, mert nincs rá szükségem."


Másik:

A nő: "Egyedül lakok a saját lakásomban, amit a szüleimtől kaptam."

Én:"Igen, én is egydül lakok,..." (nem említettem hogy a sajátom)


A válasz: sok embernek nagyon számít.

De most komolyan, ilyen nőkre nincs szükségem.

2019. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!