Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes komolyabban próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyabban próbálkozni olyan hölgynél férfiként, akihez még nem vonzódik az ember igazán, legfeljebb csak kedveli és tetszik neki valamelyest?

Figyelt kérdés

A vonzalom, esetleg a szerelem ki tud alakulni később is?

Illetve ilyenkor csak a tapasztalatszerzésre, a vadászatra érdemes játszani?



2020. márc. 26. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

1-2 hónap randizás szükséges vonzalom kialakulásához

ha az után sincs semmi, akkor lépj

2020. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes. Nekem eleinte egyáltalán nem tetszett a feleségem. Mármint nem tartottam visszataszítónak, csak nem igazán éreztem semmi különöset. Aztán kezdtünk megismerkedni, és ez szépen megváltozott.
2020. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkabb recept a masik kesobbi megbantasara vagy egy tokeletes elethazugsagra.

De elismerem, talan nem minden ember ugy mukodik, mint en. En azonnal osztonosen erzem, igen, nem. Lelki, barati vonzalom alakulhat esetleg, de szexualis semmikeppen.

2020. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3-assal.
2020. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!