Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtam kívül van még olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van még olyan, aki csak nevetni jár a társkereső oldalakra?

Figyelt kérdés

Senkit nem akarok megbántani tényleg. Férfi vagyok, átlagos külsővel, nem modell, de ki lehet velem menni az utcára. Beregisztráltam egy társkeresőre, és folyt a könnyem a röhögéstől ahogy néztem a hölgyek képeit. Mintha egy vándorcirkuszból szedték volna őket össze.:) Idióta fejeket vágnak, kisestélyiben áll a disznóól előtt, elhízott malackák, a létező legelőnytelenebb beállítások, testi, lelki fogyatékosok. Néhányan láthatóan részegek is. Az irokézeket nem is említem. A 300 nőből ha 3 néz ki normálisan. Nem topmodelt keresek, csak egy átlagos, helyes nőt, de elképesztő a kínálat, tényleg a vicc kategória. És akkor még meg sem szólaltak!:)

Ha vkit megbántottam, akkor elnézést kérek!

Te is szoktál röhögni a kínálatot nézegetve?:)



2021. máj. 20. 05:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Én azon szoktam röhögni, mikor elolvasom az elvárásaikat, 190 centi, diploma, sportosság, külön lakás, utazás,... Miközben olyan a csaj, hogy a sarki Tesco-ig nem vinném el krumpliért.
2021. máj. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pontosan!:)
2021. máj. 20. 06:21
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

egyszer felregisztráltam férfiként, hogy lássam a vetélytársakat. Utána megállapítottam, hogy túl jó vagyok én ehhez, így nem is regisztráltam újra nőként.

Szánalmas az egész. Olyanokat írnak magukról a nők, süt róluk az ostobaság, a beképzeltség, lóg ki a p.najuk a naciból, fürdőruhás képekkel próbálnak párt találni, nameg ez a csücsörítés.... katasztrófa.

Azért halkan jegyzem meg, a férfiak se kispályások...😋

2021. máj. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Férfiként nem nézem a férfi társkeresőket, de el tudom képzelni, hogy a fele alkoholista, és a kocsmában készültek a profil képek. A nőket sem irígylem, nem lehet könnyű normális párt találni.
2021. máj. 20. 06:32
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Én rengeteg szèp és legfőképp nagyon igényes nőt láttam, mikor felnéztem férfikènt.

Férfiakról ez már nem mondható el. Többségük alacsony, 180cm-en aluli, igènytelen öltözködés ès haj, bemutatkozó ki sem volt töltve, ha igen, akkor gagyiságok, ès temérdek férfi meg csak úgy ránézésre balra, mert egyszerűen vállalhatatlanul néz ki.

Már itt megbuktak...

Ja, és különösen szánalmasnak tartom, mikor valaki akkora nyomorult, hogy azt kamuzza, csak röhögni jár fel. Volt, aki ezt valaha bekajálta?

2021. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Ugyan ez a kategória. 😃

2021. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Én annak idején sírni jártam fel, ugyanis társat kerestem volna de tragédia volt a kínálat. Töröltem is magam pár hónap után. Nő vagyok.
2021. máj. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Ezek is viccesek :)



[link]

2021. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Én nem nevetek ezen de tudom hogy irrealis az elvárásuk soknak. De. én nem is akarok tőle semmit így miért zavar ?
2021. máj. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#5 Természetesen eredetileg társkereső célzattal regisztráltam. De Jesszum Pepe, azok a kiélt, buta fejek! És a csücsörítések egyenesen elképesztőek. Te melyik oldalon láttad a sok igényes hölgyet? Biztos, hogy magyar oldal volt?

Ahogy a 7-es, hölgy válaszoló írta, nekem is inkább sírni volna kedvem. De inkább nevetek. Kínomban. Szinte én érzem kellemetlenül magamat, hogy olyan nők közül kellene párt találnom. Köszi, inkább kihagyom.

2021. máj. 20. 06:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!