Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez a mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a mindenkinek más a szép dolog? Lehet hogy valakinek az egyes képen lévő férfi tetszik és a kettes képen lévő férfi nem, mert a szépség szubjektív?

Figyelt kérdés

1. [link]


2.

[link]


2021. máj. 20. 09:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is szubjektív, nekem egyik sem tetszik.
2021. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%
Köszönjük incelke a napi béna kérdést. Szerinted csak ez a 2 fajta férfi típus létezik?
2021. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
2. Csak egy példa.....
2021. máj. 20. 09:28
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sőt ha ehhez hozzá mixeled a személyiséget is, meg viselkedést, akkor sokkal érdekesebb árnyalatokat kapsz.


Nem lehet mit kezdeni a 2. pasassal, ha akkora tahó, hogy azon a PS sem segít.

2021. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Csak egy példa, aha. De ti mindig ilyen szélsőséges példákkal jöttök. Csak nem fogjátok fel, hogy nem csak a nagyon csúnya és nagyon szép létezik a világon.
2021. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
33%

Persze a dolog szubjektív, de létezik az ún. "freak" külső ami senkinek nem tetszik. Ilyen külseje van annak a fazonnak a ki a Bukás-ban Goebbels-t alakította vagy az Emberi Százlábú második részében a "főszereplő" karaktert.


Persze az itteni emberek nem ennyire freak-ek, inkább csak olyan külső jegyeik vannak ami sokak szemében lenézendő és kigúnyolandó (valamilyen véglet a magasságban vagy alkatban), nagy fülek, nagy orr, nem teljesen szabályos fogsor, szemüveg stb.


Főleg ha mind egyben van, de azért az tényleg ritka.

2021. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik sem jön be.


L

2021. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik, meg amúgy a második is simán lehetne kövér arc alapján, nem látszik a teste.
2021. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre egyik sem jön be, de milyen a személyiségük? Enélkül semmit nem ér a külső.
2021. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%

Férfi vagyok, de nekem az első ember szimpatikusabb, valamiért társítok hozzá egy laza, humoros karaktert. A másodikhoz meg ezt a mai felvágós, pózolós irritáló felszínes személyiséget. Egyáltalán nem szimpatikus.

Gondolom hölgyek véleményére vagy kíváncsi, csak azért leírom én is a vélemenyem, elvégre szépségről volt szó, nem szexiségről. És nekem ez összefügg a szimpatikussággal.

2021. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!