Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják, hogy a szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják, hogy a szépség szubjektív?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben maximum, hogy valaki a dús barna hajú, babaarcú, nagy kék szemű, nagymellű, fitneszes testű nőket preferálja, de olyan is akad, aki ezzel szemben a dús szőke hajú, babaarcú, nagy zöld szemű, nagymellű, fitneszes testű nőkért van oda.

De a vékony ajkak, a rövid haj vagy a kis mell valószínűleg senkinek nem tetszik igazán...


2017. nov. 24. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert!
2017. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem személy szerint jobban bejön a rövid haj, mint a hosszú.

...ezért. :)

2017. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 FalledAngel válasza:
100%
A szépség szubjektív, mert a valós ragyogásodat az összhangod adja, ha elfogadod magad, akkor azt látni/érezni rajtad, ha önmagad adod, akkor nem abba fogod tenni az erőfeszítésed, hogy eljátsz egy másfajta szerepet, hanem önmagad leszel, ami tovább növeli a szépséged! Belső és külső összhangja a valódi szépséged!
2017. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Párom imádja a rövid, színes hajamat. Mikor összejöttünk direkt növesztettem, és természetes színűre festettem, mert nem olyannak látszott, aki bírná az extrém dolgokat (én meg amúgy is meguntam picit). Majd mikor meglátott egy régi képet rólam, majd' megveszett, és elment nekem festékért, csak legyen megint színes, és támogatott, hogy ismét hajmodellkedjek... :D

Egyik ismerős meg utálja a nagy melleket. Neki a B-s kosár már nagy, undorodik tőle. Másik ismerős meg nem szereti a vékony nőket, neki telt barátnője van, és imádja.

Mint látod, vannak ilyenek, és biztos vagyok benne, hogy más is tud sorolni hasonlókat.

2017. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert valóban az.

Illetve leírva ezt nem jön át.

Vannak olyan nők, akiknek sokkal jobban áll a rövid haj, nem illene az arcukhoz a telt száj, vagy szép arányos alakjuk van kicsit teltebben is, nem hiányozik róluk a szilikon mell meg a kocka has.

A nagy gülü szemek meg a többségnek nem is tetszenek, sokan inkább a kisebb, macskás, keskeny szemeket látják szebbnek.

Szóval, itt meg is dőlt az elméleted...

2017. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Hogy valaki ekkora korlátolt barom legyen... Egy olyan ismerősöm sincs, aki konkrétan az említett kategória, mégis mindenkinek van/volt már párja. Rám például a nagy kék szemen kívül egyik sem igaz (vékonyszálú, rövidebb hajam van, picike vagyok, közel sincs kidolgozott testem ahogy babaarcom sem, a mellméretemet inkább le se írom..), mégsem volt soha problémám a társkereséssel.

Hidd el veled nem a kinézeted a baj, hanem az elviselhetetlen személyiséged meg a felszínességed.

2017. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valakinek jól áll a rövid haj,lsd:Halle Berry vagy Winona Ryder.Nekik rövid hajjal se volt gondjuk a pasizással soha.

Az agyonajnározott Várkonyi Andi konkrétan pengeszájú és tök lapos lenne,ha nem tetetett volna be bolti csöcsöket-by hogyvolt- a mellkasa helyére anno és neki sincs sheggig érő haja.

Pl. nagymellű vagyok,de közel se fitneszes testű,a páromnak mégis 10/10es vagyok.A szemöldököm se éppen ceruza vékony,hiába nincs 5 szál hajam.

2017. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Mutatok egy példát!!! Szerintem ez kábé minden férfi és nő szerint szép (persze mindig vannak hipszterek meg csakazértse emberek de kb 90%-szerint):

[link]


Míg ő szinte mindenki szerint rondább nála:

[link]


Teccikérteni? 99% szerint az első csaj szebb mint a második vágesz? Így mégsem olyan relatív nemde?

2017. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De, nekem tetszik a vékony ajak és a kis mell is. Bár a rövid haj tényleg nem. De a vállig érő még nem túl rövid.
2017. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as, mutattál két végletet


Szerintem mondjuk ő szép, de lesz, aki szerint nem:

[link]



Szerintem ő nem szép, de lesz, aki szerint igen:

[link]

2017. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!