Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akikkel összejövök, szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel összejövök, szerelmesek lesznek belém, én viszont nem?

Figyelt kérdés

Joggal kérdezhetitek hogy akkor minek választom ezeket a kapcsolatokat?

Mert akikbe szerelmes leszek 2 randi után kirúgnak.

Hogy érhetném el hogy azzal lehessek akibe szerelmes vagyok? Az sem érdekel ha ő nem teljesen az de nekem már elegem van a szerelmet valló, magukat rám erőltető kapcsolatokból.

Nem vagyok kapcsolatfüggő ha valaki erre gondol, de valami baj van velem hogy nekem soha nem jön össze. Szeretnék már megoldást találni erre mert már unom hogy menetrendszerűen így alakulnak a kapcsolataim.



2021. máj. 21. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Találj egy olyat aki elött teljesen magadat adhatod, ne add alább hogy téged nem érdekel ha ő nem szeret annyira. Mert boldogtalan lennél, csak képzeld el lenne egy kapcsolatod akiért te mindent megtennél de ő nem. Egy idő után magadat tennéd tönkre és érzelem mentes lennél. Tudom hogy nem ezt várod válasznak de ezt jó tanácsnak irom. Olyan után ne fuss aki nem szeret
2021. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom hány éves vagy, de majd megbecsülöd utólag, hogy volt, aki őszintén tudott volna téged szeretni. Csak akkor már késő lesz.


Keresd az ideális vegytiszta kapcsolatot, az való neked, pipálgass egy listán.

2021. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem el, hogy egyeseknek a mázlijuk sem elég.


“Akikbe szerelmes leszek”


Én még csak egyszer voltam, és 30 vagyok.


Bármit megadnék egy viszonzatlan, vagy egy kihasználós szerelemért is.

2021. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ennek oka az emberek közötti verseny és hogy mindenki jobbat akar mint amilyen ő maga és ezért a saját szintjéhez nem tud vonzódni. aki neked tetszik azzal sohasem lesz kölcsönös mert az érzékeli hogy nem vagy elég jó hozzá és ugyanúgy dob, mint te azokat a nőket akik a te mércéd nem éri el. A megoldás csak az ha mindenki a saját csoportjából választ ezért ha jó nőt akarsz te is legyél jó pasi
2021. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Dragam. Ezt hivjak kemianak es kisugarzasnak.


Kepzeld, lehetnek elvarasok, listak stb. De akivel nincs kemia es nem erzi a kisugarzast, az bizony nem fog szerelembe esni.

2021. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, és a pasijaim egytől egyig jó pasik voltak. Én nem is vagyok annyira jó nő, mégsem szerettem bele egyikbe se.

Szóval ez nem játszik hogy a szintemen keressek partnert.


4. Pont az a baj, hogy szintemen aluli pasikba szeretek bele, de nekik nem kellek, persze ettől még mondhatják azt hogy köszi nem jössz be.

Azt viszont megfigyeltem hogy vannak nők rengetegen akikről virít hogy nem szerelmes a pasijuk bele mégis együtt vannak. Ők hogy csinálják?


1. Olyan után sose futottam akinek nem kellek. Nem azért mert annyira tartom magam, bár ez is lehetne, hanem csak annak tudok megnyílni akiről látom hogy szerelmes lett belém feltétel nélkül.

2. Nem akarok már megbecsülni senkit, ez nem megbecsülés amit írsz hanem konkrétan kibszás magaddal meg a másikkal is. Másból sem állt eddig az életem mint elfogadni azt hogy megint és megint nem azzal vagyok akit szeretek mert annak soha nem kellettem.

5. Nem vagyok a "drágád", 2, semmi köze nincs ennek a kémiához, millió pasi van olyan nővel ahol csak a nő szerelmes a pasi nem.

2021. máj. 21. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

"Nő vagyok, és a pasijaim egytől egyig jó pasik voltak. Én nem is vagyok annyira jó nő, mégsem szerettem bele egyikbe se."


ezt nevezik kémia hiányának....🤦‍♂️



Amúgy minek jössz össze olyannal, akibe nem vagy szerelmes? Miért szórakozol mással és hitegeted? Jaaa jóóó pasi...ahhha értem.... Aztán nem érted miért követed el ugyanazt a hibát állandóan. majd érettebb leszel (talán) pár év múlva.


Sok sikert...

2021. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nehéz dolga van egy udvarlónak nálad vagy azért adsz elég esélyt?
2021. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7# Hogy minek jövök össze? Mert nekik legalább kellettem.

A másiknak nem kellek, meg a harmadiknak se, de nem erőszakolhatom rájuk magam mert én őt akarom.

De már tudom hogy erre nincs megoldás.

Esetleg az lehet még a baj, hogy akik bejönnek nekem, velük vagy nagyon zárkózott vagyok, vagy túlságosan meg akarok felelni és amint ezt észreveszik, lankad az érdeklődés, és nem is jövünk össze. Erre meg nincs megoldásom.

2021. máj. 21. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hogy minek jövök össze? Mert nekik legalább kellettem."


szimplán társfüggő vagy, sok ember ilyen.


de ne jöjj össze senkivel, ha nem kölcsönös, vagy mert csak "jó pasi". kicseszés magaddal és másokkal is.


"Esetleg az lehet még a baj, hogy akik bejönnek nekem, velük vagy nagyon zárkózott vagyok, vagy túlságosan meg akarok felelni és amint ezt észreveszik, lankad az érdeklődés, és nem is jövünk össze. Erre meg nincs megoldásom."


már írtam. Ez a kémia/vonzódás.

tuti láttál olyan párt, ahol a csaj vagy pasi nem szép és nem érted látásra, hogy ezek hogy jöttek össze. Pont ezért. Kémia, vonzódás.

2021. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!