Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akikkel összejövök, szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel összejövök, szerelmesek lesznek belém, én viszont nem?

Figyelt kérdés

Joggal kérdezhetitek hogy akkor minek választom ezeket a kapcsolatokat?

Mert akikbe szerelmes leszek 2 randi után kirúgnak.

Hogy érhetném el hogy azzal lehessek akibe szerelmes vagyok? Az sem érdekel ha ő nem teljesen az de nekem már elegem van a szerelmet valló, magukat rám erőltető kapcsolatokból.

Nem vagyok kapcsolatfüggő ha valaki erre gondol, de valami baj van velem hogy nekem soha nem jön össze. Szeretnék már megoldást találni erre mert már unom hogy menetrendszerűen így alakulnak a kapcsolataim.



2021. máj. 21. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én legelőször kölcsönösen 36 éves koromban lettem szerelmes. Addig voltam egyszer, 22 éves koromban, de az nem volt kölcsönös. A szerelem nagy kincs, azt nem osztogatja csak úgy az élet. Azt ki kell várni, de leginkább akkor jön, ha nem is gondolsz rá. Ha lány vagy, addig felesleges járnod is fiúval, ha csak a szerelemre vágysz. De ha nem vágynál a szerelemre, akkor azt mondanám, hogy egy értékes félig barátság, félig szerelem, félig együtt járás is értékes kapcsolat, akár még házasság is lehet belőle, csak aztán ne jöjjön egy igazi szerelem, mert akkor az ember felrúg mindent, ha már gyereke van, akkor meg nem rúghat fel semmit, és egész életében szenved. Szóval, ha szerelemre vágysz, akkor nem menj férjhez szerelem nélkül!!!
2021. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
Én is sokáig azt hittem, hogy ne tudok szerelmes lenni. Közel 50 kapcsolat után nősültem meg, de akkor is csak azért, mert úgy voltam vele, hogy jobbat úgysem találok. Persze, válás lett a vége. Utána viszont azonnal úgy elkapták a tökömet, hogy azóta se szabadulok. Persze nem is akarok, mert imádjuk egymást évtizedek óta.
2021. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:

Bocsi most látom, figyelmetlen voltam, s a kérdés nem erről szól.

Nos, megszerezni sokkal könnyebb valakit, mint megtartani. Annak külön módszertana van. Meg kell ismerni és el kell fogadni a nők lelkivilágát, gondolkodásmódját, ami merőben más, mint a miénk. Nem jobb, nem rosszabb, csak más.

2021. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szerelmesek, lehet, hogy csak tetszel nekik, és akarnak valakivel járni.
2021. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!