Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan fajta férfiatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fajta férfiatlan csúnya stb. külső hogy bármit is csinál az illető (kisportolja magát, jól öltözködik, jó fizura stb.), akkor sem lesz sosem hozzá hasonló barátnője és csak a külseje miatt marad örökké szingli?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

5. sor 4 Goran Visnjic?! Ő ki szerint 5-ös? És akkor nála a 6-osok mind jobbak? Ott válogatott csúfságok vannak.

7. sor Ryan Gosling? Ő is csak hetes?? És mi az a drogos csöves (harmadik kép a 7-esek között) Ryan Goslinggal egy csoportban?

8-asok, az utolsó kivételével még kisfiúk de helyesek (a nagyonszőke nem, nekem az az egyik legtaszítóbb pasikarakter)

9-esek hááát... de minimum Tom bácsi, a gonosz törpe helyére tegyétek már inkább Henry Cavillt 😂

2021. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Én ilyen vagyok.
2021. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!