Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell egy lánynak kimutatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy lánynak kimutatni azt hogy tetszik nekem, meg hogyan kell "felszedni"?

Figyelt kérdés

Meg miről lehet velük beszélgetni?

Nekem ezek a dolgok nem egyértelműek sajnos, sose volt barátnőm de már ideje lenne.


2021. máj. 22. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Mostanában egyre többet agyalok ezen a kérdésen...


Pont most beszélgettem egy jó barátommal erről a dologról.


A gyk-n olvastott kérdések és panaszok miatt amúgy is ezen elmélkedek sokat... Rengeteg válaszom van a kérdésedre.


Azon elmélkedek, hogy minden "tudásomat", minden tapasztalatomat és minden elméletemet, amit kitaláltam, azt papírra kéne vetnem és valami könyv szerűt gyártanom belőle.


Ha érdekel... szívesen leírom privátban.


Mennyi idős vagy?

2021. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szoc. készségeket meg kell tanulni. Te mikor fogsz hozzá?
2021. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ó, most a gyaki törzsközönsége leírja neked 3-4 sorban, hogy kell az ilyesmit csinálni, és ettől sikeres leszel a nőknél.


Ja, nem.

2021. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Felnőttek a kalitkás gyerekek... Ez az a generáció, akik hiányoznak a terekről, utcákról, játszóterekről. Akik nem bandáznak a parkokban, nem szánkóznak csapatokban télen, nem fociznak a pályán.

A 80-as években a gyerekek többsége a téren játszott. Fiúk, lányok vegyesen, de mi fiúk is láttuk, hallottuk a lányokat, hogy játszanak, miről beszélnek. Tudtuk, hogy ki árulkodós, és kit lehet bevenni valami csínybe, mert nem jár majd el a szája. Az ismerkedés a másik nemmel gyerekkorban kezdődik, amikor még nem különül el a két nem érdeklődési köre oly élesen, mint a kora kamasz korban.

Végtelenül szomorú, hogy ezek a kalandok ma kimaradnak a gyerekek többségének az életéből. Bezárjuk őket délután négyig az iskolákba, ahol sokszor csak egy 30x30-as betonozott udvar van.

Nem csoda, hogy ilyen kérdések merülnek fel, amikor az ösztönök beindulnak, de a célhoz vezető út nincs kiépítve.

Egy kis rapid segítség, hogy a kérdésre is válaszoljak:


1. Alkalmas pillanatban odamész hozzá. /nem amikor a barátnő ott van mellette, hanem amikor nem siet sehová, és ráér/


2. Kérdezed. Bármiről, ami szerinted érdekelheti. Ha normális, akkor beszélni fog. Ha nem, akkor tegyél még egy próbát pár nap múlva, és ha akkor sem érdekled, akkor felejtsd el.

2021. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű mert nem is annyira egyszerű.


Ahogy az egyik hihetetlenül jóképű, híresség mondta...ha tetszik neki egy lány akkor csak simán elhívja egy kávéra. Neki mindig bejön. Kipróbáltam...nekem nem jött be :)).

2021. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
4: te tudsz valamit.
2021. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem pedig nem is tud annyira sokat. Ezt a kalitkás marhaságot most hallom először. Jelenleg is játszanak gyerekek a téren csak hát ezt egy 40+os férfi nincs honnan tudja...csak azt tudja, hogy amikor ő gyerek volt akkor minden olyan tökéletes volt...baromság. Nem kell csúfolni ezt a generációt mert mindegyik kinevelt jópár agglegényt. Az esetlenebb férfiak mindig hoppon maradtak csak nem volt internet ahol elbőghették bánatukat. Ugyanakkor most könnyebb párt találni akár a szomszédfaluból is ugyancsak az internetnek köszönhetően. Sajnos ez is a "sikeresebb" férfiak malmára hajtja a vízet.
2021. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Hát nemtudom. Én észrevettem azt amiről 4-es írt, egyébként az a rendszerváltáskor volt. Pontosan minden úgy történt, ahogy azt az ember elképzelné, hogy hogy megy az átmenet a szocializmusból a kapitalizmusba. Ja, és a "lányok a térről" tudod mit csináltak amikor elkezdtek felnőni? Szépen végigmentek az összes csávón, akik akkor szedték meg magukat utána pedig leléptek külföldre. És ez a folyamat azóta is tart. Azok pedig, akik ezt a folyamatot nem voltak hajlandóak észrevenni, azok sírhatnak ahol akarnak, akár itt is. Magyarország le lett rabolva "punci infrastruktúrailag" is, csak azért hogy a rendszerváltás után következő válságok újabb és újabb rétegeket húzzanak az itt lévő elbaszott életre. Sajnos az emberek közti kapcsolatokat szétcseszte a kapitalizmus, Orbán pedig nagyszerű érzékkel lovagolja ezt meg, látszik is az eredmény. És ez természetesen az incel- meg ki tudja milyen jobboldali nőellenességekben csúcsosodik ki, politikai erőre kap, amire a csajoknak ismételten az a válasza, hogy lelépnek, mert az itt lévő pasik nemcsak csórók, de idegbetegek is. Kinek kell az ilyen?
2021. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Hát nemtudom. Hibáztatni a rendszert mert nem találsz nőt? Ez nekem már sok.
2021. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!