Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz/könnyű kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz/könnyű kapcsolatot találnod?

Figyelt kérdés
Hány éves korodban volt az első kapcsolatod?
2021. máj. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Első kapcsolatomat 16-17 évesen kezdtem, azóta tulajdonképpen folyamatosan kapcsolatban vagyok kisebb közökkel. 28 évesen házasodtam. Tehát nekem nagyon könnyű volt kapcsolatokat találni (és tartalmasakat amúgy), de ez nem reprezentatív minta.
2021. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nagyon nehéz, mert ész nélkül leszek szerelmes egy pillanat alatt és évekbe telik, mire kiheverem. Általában nálam 10 év, mire lecseng a szerelem, mindegy, hogy viszonzott vagy nem. Ráadásul akibe szerelmes vagyok, attól szinte rettegek és mindent elkövetek, hogy véletlenül se jöjjön össze. Próbáltam ezen felülkerekedni, de volt amikor nem csak rajtam múlt.

Az első szerelmembe pl. 9 éven át voltam szerelmes, 5 éves koromtó fogva.:)


Ezekkel a paraméterekkel 25 voltam, mire rájöttem, hogy soha nem fogok viszonzott szerelemre találni és beadtam a derekam egy engem ostromló fiúnak, akihez cseppet sem vonzódtam, csak már rágták a fülemet, hogy miért nem volt még soha kapcsolatom. Már a nőgyógyász is úgy nézett rám, mint egy UFO-ra. Pedig nem is voltam vonzó, túl sovány voltam nulla mellel, el sem tudtam képzelni, hogy hozzám bárki is komolyan vonzódhatna.


29 évesen voltam először úgy szerelmes, hogy összejöttem a sráccal. Ő volt a második kapcsolatom. Hát arról nem vagyok meggyőződve, hogy ő is szerelmes volt, bár egy ideig talán igen, de nem rajongott úgy értem, ahogy én érte.


Igazából több kapcsolatom nem volt, vagyis 3 futó kaland, amiből egy plátói maradt.


Tisztában vagyok vele, hogy ha eddig nem jött össze a nagy szerelem, most már nem is fog. Az én koromban már minden normális pasi foglalt, aki meg nem, az vagy incel vagy meleg.

2021. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Könnyen. 15 évesen volt az első kapcsolatom, onnantól gyakorlatilag nem voltam egyedül (persze lehet arról is vitázni, hogy ez mennyire normális vagy sem). 29 éves koromban találkoztam a jelenlegi, negyedik és egyben remélem utolsó párommal, akivel össze is fogunk házasodni.
2021. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!