Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezd megtörni a magány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd megtörni a magány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig pozitív, jókedvű lány voltam. Rengeteget buliztam, jártam össze barátokkal, szóval pörgött az élet. Aztán a covid elvette ezt. Borzasztóan magányos lettem, szinte egész nap egyedül vagyok, itthonról is dolgozom. Körülöttem minden barátomnak komoly kapcsolata van, el vannak maguknak. Szoktunk néha találkozni, de ők is elég elfoglaltak. Leginkább egy párra vágynék, de nem jön össze. Szoktam ismerkedni férfiakkal, de nagyon ritkán érzem azt, hogy őt szeretni tudnám. Én pedig úgy érzem már kezd a magány depresszióssá tenni, néha csak ülök, eszembe jut, hogy jóeséllyel ezentúl ilyen lesz az életem és sírok. Igyekszem minél többet aludni, hogy addig se ezen járjon az eszem, de nyilván nem alhatok 0-24. Szóval hogyan tudnék megbékélni az egyedülléttel, ha alapjáraton nagyon nagy szükségem lenne a szociális életre? Nem olyan tippeket várok, hogy kezdjek bele valami hobbiba, és foglaljam le magam, mert az agyam aközben is pörög.

2021. máj. 23. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni úgy tudsz,ha új közösség felé nyitsz.

A lehetőséget kell megtalálnod.

Akár még ez az oldal is alkalmas lehet rá.

Egy kérdés vagy válasz után sokszor elindulnak itt jó beszélgetések, amiből ha kicsi is rá az esély,de akár lehetne is valami.

Sport,hobbi, képzés.. ilyen dolgokkal tudod szűkíteni a kört,hogy a közös érdeklődés adott legyen.

2021. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mást nem tudsz tenni azon kívül, hogy lefoglalod magad. Teljesen átérzem a helyzetedet, én is átéltem és szerintem még sokan vannak ezzel így. Mostmár talán valamennyire elkezd visszaállni a régi rend, szóval tudsz találni elfoglaltságot. Szerintem nem gáz egyedül elmenni programokra,rendezvényekre és ismerkedni. Ha nem is lesz belőle kapcsolat, barátságok is kialakulhatnak, vagy egyszerűen csak beszélgethetsz egy jót valakivel. Az új hobbi keresés pedig legyen olyan, amit társaságba kell csinálni, új elfoglaltságok sok új emberrel. Egyre több embert megismerhetsz, és előbb-utóbb te is párra találsz. Ne add fel, és ne hagyd, hogy ez a borzalmas helyzet megtörjön!
2021. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Akkor kellett volna párt keresni es nem válogatni. Persze mostmár jó lenne béta Béla is csak legyen valaki, hát ez a vonat elment.
2021. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Én is pont ugyanígy vagyok.

Vágynék a párkapcsolatra, szívemet-lelkemet odaadnám valakinek, de nem kell senkinek.

2021. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Küzd meg vele, röhögj egyet a világon és verd pofán a "magányt". :)
2021. máj. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

A kulcsmondat a következő: "Szoktam ismerkedni férfiakkal, de nagyon ritkán érzem azt, hogy őt szeretni tudnám."


még egyszer: "Szoktam ismerkedni férfiakkal, de NAGYON RITKÁN ÉRZEM AZT, hogy őt szeretni tudnám."


Pontosan így jön létre az a matematikai anomália, hogy egyre több a magányos férfi, miközben van sok magányos nő is.


Ezt pedig aki képes feloldani az eddig próbált drasztikus és szabadságcsorbító megoldások nélkül, az Nobel-díjat érdemel.

2021. máj. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

"Szoktam ismerkedni férfiakkal, de nagyon ritkán érzem azt, hogy őt szeretni tudnám."

Szerintem is itt a lényeg. Elmondod, hogy szokták ismerkedni, teszel a boldogságodért, de mégsem sikerül. A média és a marketing miatt kezdesz depressziós lenni, és amiatt érzed azt is, hogy majdnem egyik férfi sem való hozzád.

Fel a fejjel, a covid miatti szigorítások lassan enyhülnek, hamarosan visszamehetsz bulizni a haverokkal 😉

2021. máj. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
6 os kérem a Nobel díjat, ugyanis egyszerű a megoldás: Meg kell változtatni a hozzáállást, gondolkodásmódot. A kérdező nyilván tudat alatt Brad Pittet akarja maga mellé egy Ferrariban. El kéne ezt felejteni és kibújni a Cosmóból. 31f
2021. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg igenis válogass a saját mércéd alapján :) Aki beéri egy random ,,béta Bélával" az szimplán kapcsolat függő és retteg az egyedülléttől. A kérdező nem ilyennek tűnik. Most így jött ki a lépés, és persze, hogy nehezen viseli, hiszen az ember társas lény.

Kérdező nagyon jól teszed, hogy nem játszol mások érzéseivel és tisztán felvállalod, ha valami nem jó. Azzal meg ne törődj, hogy mindenki kapcsolatban van körülötted. Ez még nem jelenti azt, hogy mindenki boldog. Pont emiatt, mert rengetegen inkább benne ragadnak egy rossz kapcsolatban, minthogy egyedül legyenek. Örülj neki, hogy te vagy olyan erős, hogy nem éred be a langyos vízzel. Neked is lesz egy megfelelő párod, addig pedig ott van az a sok dolog amit csinálhatsz, amit már leírtak a többiek.

Fel a fejjel, minden rendben lesz :)

2021. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Köszi! 😊

Én is így gondolom, nem is tudnék együtt lenni egy olyannal, akit nem szeretek. És nem, nem a Brad Pitt típusú srácoknál próbálkoztam eddig sem. Még nem futottam ki az időből, fiatal vagyok, csak mégis nehéz átvészelni ezt az időszakot.

2021. máj. 24. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!