Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezd megtörni a magány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd megtörni a magány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig pozitív, jókedvű lány voltam. Rengeteget buliztam, jártam össze barátokkal, szóval pörgött az élet. Aztán a covid elvette ezt. Borzasztóan magányos lettem, szinte egész nap egyedül vagyok, itthonról is dolgozom. Körülöttem minden barátomnak komoly kapcsolata van, el vannak maguknak. Szoktunk néha találkozni, de ők is elég elfoglaltak. Leginkább egy párra vágynék, de nem jön össze. Szoktam ismerkedni férfiakkal, de nagyon ritkán érzem azt, hogy őt szeretni tudnám. Én pedig úgy érzem már kezd a magány depresszióssá tenni, néha csak ülök, eszembe jut, hogy jóeséllyel ezentúl ilyen lesz az életem és sírok. Igyekszem minél többet aludni, hogy addig se ezen járjon az eszem, de nyilván nem alhatok 0-24. Szóval hogyan tudnék megbékélni az egyedülléttel, ha alapjáraton nagyon nagy szükségem lenne a szociális életre? Nem olyan tippeket várok, hogy kezdjek bele valami hobbiba, és foglaljam le magam, mert az agyam aközben is pörög.

2021. máj. 23. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol laksz? Ezt hozzátehetted volna
2021. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, bár én a járvány előtt sem voltam bulizós.


Van pár haverom, de ők is ritkán érnek rá. Édesanyámékon kívül a rokonokkal sem beszélek túl gyakran általában, ha igen, azok is ilyen tartalmatlan csevejek.


Lassan már az alig 10 éves unokatesóm is kinevet, hogy miért nincs párom.

Mert. Csak. A francnak sem kellek. Ezt a legjobban azt támasztja alá, hogy pl. kb. senki sem húz jobbra a társkeresőn.


Fogalmam sincs, hogy merre tovább. Olyan ötleteim, dobásaim vannak még, hogy beiratkozom táncra, vagy vmi rapid/társas randira, hátha ott nem lesz kolbászfesztivál. Egy nyelvtanfolyam is jó ötlet lehet, mert amúgyis van mit csiszolni az angol/német tudásomon, de egy ilyen tanfolyamra általában nem ismerkedni járnak az emberek.


Egyetemi ismerkedés covid miatt kizárva, de alapból is, mert villanyos vagyok, és a kar 5%-a lány, annak 100%-a hosszútávú, komoly kapcsolatban.


21F

2021. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hosszú az életed, válogathatsz egész a végéig. :)
2021. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!