Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magány beszél belőlem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magány beszél belőlem vagy kezdek megkomolyodni?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom újból egy párkapcsokatra.

El lehet lenni ideig-óráig egyedül, de nem éveken keresztül.

Már kezdek belebetegedni.

Férjet, családot szeretnék, közel vagyok a 30-hoz.

Teljesen más lett a prioritásom.

A buli és a szórakozás már nem elégít ki lelkileg.

Rengeteget gondolkozok és álmodok arról, hogy kiteljesedek valaki mellett,

szerethetek valakit, és ő is viszont szeret.


Keressem a páromat vagy majd hozzá sodor az élet?


2021. máj. 24. 23:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A kettő egyszerre beszél belőled, teljesen normális dolgokra vágysz. Viszont ha jót akarsz magadnak fogadd el tanácsként, hogy ne görcsösen keresd. Ne "férjet" akarj, hanem megismerni és utána elválik. Beleszaladhatsz abba a csapdába hogy szinte érzelemfüggővé válsz, hajtod az érzést, "legyen már valaki" és a végén elvtelen kompromisszumot köthetsz olyan kapcsolatban ahol nem egymásnak valók vagytok s válás a vége.
2021. máj. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

"A buli és a szórakozás már nem elégít ki lelkileg."


Milyen szép megfogalmazása annak, hogy átkattant 99-ről 100-ra a numeraszámláló és ez beindította a fészekrakó-ösztönt, gyereket meg azért mégis egy bétával az igazi vállalni, aki részt is vállal a felnevelésében és nem lelép meg még a gyerektartást is elblicceli?

2021. máj. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Óvatosan, mert én is 29 voltam mikor ez bekapcsolt és benneragadtam 13évre egy bántalmazó kapcsolatban, annyira bennem volt hogy meg akarok állapodni...
2021. máj. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem találtad meg a jóképű, gazdag, nagymenő Adoniszt akinek majd szülhetsz 2-3 gyereket és azt is elnézed neki, hogy bántalmaz, megcsal, megaláz? Nem gond, sokan vannak így.
2021. máj. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Lehetséges, hogy jelenleg az hiányzik ami nincs és ha találsz egy komoly kapcsolatot, ismét hiányozni fog a buli és szórakozás. Korábban milyen voltál, miért nem volt lehetőséged komoly kapcsolatra?


"Keressem a páromat vagy majd hozzá sodor az élet?"

Eddig milyen sikerrel járt a várakozás és a sodródás?


Komoly kapcsolatot találni olyan személlyel akivel az érzelem kölcsönös és személyiség is passzol piszok nehéz, ezért rossz éveket elszórni szexkapcsolatra, mert lemaradhatsz valakiről. Komoly kapcsolatot keresni mindig érdemes, csak 30 évesen kis hátránnyal indulsz, mivel kevesebb férfi közül válogathatsz.

2021. máj. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
28/F vagyok. Pontosan én is erre vágyom. Nem hajtom görcsösen. Nemnis szabad, de mondjuk már 16 évesen is ezt szerettem volna. Nem baj az, ha el akarsz köteleződni ez természetes, csak próbáld meg megtalálni azt a férfit akire azt mondod, hogy ez igen, ez kell nekem. Ne érd be akárkivel. :)
2021. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Azt veszem észre hogy eldurvult a hangnem az incelek és a nők között itt úgy általában.

Szörnyű látni ahogy már egy normális hangvételű női kérdésnél is ilyen megvető hangnemben válaszolnak, de ennek nyilván az az oka hogy itt a gyakorin velük is legalább ilyen megvető stílusban beszélnek egyes nők.

Gusztustalan fertő lett a gyakoriból, régen talán jobb volt

Vagy nem?

2021. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

7 vagyok.

Feltesz a kérdező egy normális kérdést, és idejönnek ezek a valóságtól elrugaszkodott idióták széttrolkodni a kérdést. Az a legrosszabb, hogy ők észre sem veszik, hogy ez trollkodás, mert komolyan gondolják.

Napi szinten hisztériáznak itt úgy, hogy a kutyàt nem érdekli a problémájuk. Hogyne lennének kiakadva már a normàlis vàlaszolók is?

2021. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ, hogy ehhez az elképzelésekhez mekkora extra igények társulnak. Ha pl. egy kastélyban képzeled el magad, egy gazdag adonisz oldalán, akkor az nem fog összejönni, ha te magad csak egy átlagos "nő" vagy. :)
2021. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Mi lehetne várni egy olyan oldaltól, ahol idétlen hülyegyerekek naponta 100 olyan kérdést tesznek fel hogy "megdugnád-e XY-t? Ha legalább a nicket nem lehetne elrejteni, akkor ha nem is arcot, de nicket vállalva lehetne csak hülyeségeket írni.Ki lehetne az idiótákat rekeszteni. De ha egy otromba kérdést jelentek, még csak nem is törlik. Ez a kultúra hiánya!


Ahogy Arany János írta: „Szép öcsém, be nagy kár,

Hogy apád paraszt volt s te is az maradtál.”

2021. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!