Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek voltak kapcsolataik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek voltak kapcsolataik tiniként is azok később is jobban boldogultak a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert nekem nem volt és úgy érzem hogy az életemet eléggé tönkretette az hogy fiatalon nem volt barátnőm,nem voltam szerelmes. Nem tanultam meg hogyan kell törődni a lányokkal, milyen a kölcsönös szerelem. Nagyon sok önbizalmat adott volna egy lány tiniként, így meg teljesen magamba forduló lettem hogy nem kellek egy lánynak sem. És felnőttként sem tudok párt taláni, és így elég rossz az élet.

El sem tudom képzeli milyen lehet ha mondjuk 16 évesen szerelmes belém egy lány, talákozgatunk stb.


2021. máj. 27. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha vennénk 100 embert, akinek már volt tizenévesen kapcsolata és 100-at akiknek nem, akkor azok jobban boldogultak később is ÁTLAGBAN, akiknek már tizenévesen sem volt gondja ezzel. De kivételek persze mindig mindenben akadnak.
2021. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Húh ezerszer megvitatott téma ez már és ezer kérdés alá leírtuk, hogy igen, valóban előnyben vannak azok akik korábban, fiatalabb korban kezdik el az ismerkedést, társkeresést.
2021. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 18 évesen is csak véletlenül lett, én magam is csodálkoztam, hogy valaki érdeklődik irántam, nem is akárhogy. Egyébként soha rám sem néztek a fiúk. Tavaly szingli lettem, majd meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok a jövőben..
2021. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy az előző 100 ugyanilyen kérdésnél is leírtuk: nem, nincs köze a kettőnek egymáshoz. :)
2021. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
jelentsetek, hogy mar megkerdezte ugyanezt. baromi unalmas mar...
2021. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A múlt csak akkor számít, ha szűz vagy. Egyébként teljesen mindegy, mivel Tinderre nem fog kikerülni, hogy korábban hány nővel voltál kapcsolatban.
2021. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem szereztél tini korodban kapcsolatot, ha akartál? Miért nem tanultál meg akkor törődni velük, mire szántad az energiád?


Tiniként én sem tapasztaltam meg, viszont egyáltalán nem érzem úgy, hogy lemaradtam valamiről. Igen, sokkal nehezebb volt huszonévesen elkezdeni a csajozást, és még több évembe telt mire egyáltalán párkapcsolatom lett, de boldogan gondolok vissza a tini koromra is. Sportoltam, sokat kockultam (mai napig imádok), családdal töltöttem az időt, semmit se bánok belőle, ha valamelyiket nem akartam volna, másképp alakul az életem, semmire se kényszerítettek.


Miért nem tudsz felnőttként párt találni, mivel töltöd a szabadidőd? Mit csináltok barátokkal?

2021. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt tiniként kapcsolatom, 20 évesen volt az első és mégsincs problémám a társkereséssel. Évek óta boldog kapcsolatban vagyok és nem is éreztem akkora hátrányát a dolognak sose, ami leküzdhetetlen lett volna.

Gondolom azért barátaid, emberi kapcsolataid voltak, szóval nem arról van szó, hogy ne tudnál beszélgetni, törődni valakivel. Ez nem csak ezen múlik. Jelenleg nem azért vagy egyedül, mert tiniként nem volt senkid.

Nyilván ad egy kis előnyt, ha valakinek volt, de ez nem azt jelenti, hogy a többiek olyan lemaradásban vannak, amit már nem lehet behozni és így soha nem is lesz senkijük.

2021. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magamon azt veszem észre hogy pont emiatt lettek magasak az elvárásaim. Tizen és huszonegy-két évesen több komptomisszumra voltam hajlandó.
2021. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!