Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejöttök még a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejöttök még a mai világban olyannal, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
Vagy már alap elvárás lett ez is? Szinte mindenki egyetemre jár már...

2021. máj. 23. 19:04
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
91%
Szia. Nekem nem kicsit sem elvárás. Lehet valaki úgy is egy értelmes ember akinek nincs. Persze ezek mind egyéntől függnek.
2021. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Ejnye-bejnye. Mindig ez a diplomafétis. A csajok meg éppenhogy azt szeretik, ha párjuk nem nyámyila kis értelmiségi, hanem komoly, erős fizikai munkás, nem?
2021. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
a pénz többet számít. manapság a diplomásoknak átlagban kevesebb pénzük van, szóval nem előny a diploma
2021. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
3: elnézést, igen, ezt kihagytam. Pénz. A lényeg a pénz.
2021. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Az attól függ, hogy 1, intelligens e, 2, Jól keres e. (Igen ez os fontos)
2021. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Igen.Nem elvárás a diploma.
2021. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Csomób hasznos, jól fizető munka létezik, amihez nem kell diploma (autószerelő, vízvezeték-szerelő, stb, sőt, az országban gázszerelőknek lehet a legjobbban meggazdagodni). Az viszont zavar, ha semmihez sem ért, és nincsenek ambíciói, amikért tesz. Az is zavar, ha utálja a munkáját, nem is keres vele jól, de nem változtat.
2021. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
Diplomát nem várok el, szellemi munkavégzést igen. Ez van.
2021. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekel a diploma. Legyen értelmes és életképes. Az olyanokat nem szeretem csak, akik szidják az életüket, a munkájukat, de nem tettek/tesznek semmit azért, hogy változtassanak a helyzeten.
2021. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem diplomás párom nem is volt még. Egyáltalán nem elvárás.
2021. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!