Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mindig is sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mindig is sokkal könnyebb volt a társkeresés és az élet mint a férfiaknak, vagy ez csak a mai világ szörnyszülöttje?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 16:27
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
31%
Mindig is könnyebb volt, aki nőnek született, az mindig is megnyerte a főnyereményt az emberi sors lottóján kőbaltás őseink korától kezdve egész mostanáig. De most minden korábbinál egyenlőtlenebb a helyzet, a dekadens Nyugatról áradó feminista tévtanoknak, a gonosz internetnek, társkeresőknek, kétszázszoros férfitöbbletnek, gyíkembereknek, beültetett chipeknek stb. köszönhetően a brutálgenetikájú lapátállú Chad-ek már tízezrével kúrják a nőket, miközben a férfiak 99%-a örökre reménytelen szűz incelként szűköl otthon, és még az anyukája is odaégette a tejbegrízt. Kihagytam valamit?
2021. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

"férfiak 99%-a örökre reménytelen szűz incelként szűköl otthon"


Mit kell szívni, hogy ilyeneket képzeljen az ember? Én is kérek a cuccból..

2021. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
85%
Megnyertem a főnyereményt, igen. Ugyanúgy dolgozhatok, elláthatom a háztartást, intézhetem a gyerekeket. Kihordtam, megszültem - ezt mondjuk nem adnám semmi pénzért. A havi vérzést de :) Hozzáteszem, férjem arany ember - jó hapsi nagyon, de nem lapátállú_) És feminista sem vagytok. De nőknek nemhogy nem lottóötös az élete, legtöbbünknek jóval strapásabb mint férfinak lenni és "csak" melózni.
2021. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
81%

"Mindig is könnyebb volt, aki nőnek született"

Á, igen. Amikor nem lehetett szavazni, amikor el voltak lehetetlenítve, amikor a férfiak felsőbbrendűnek számítottak, amikor vagy az apa vagy a férj irányította őket. Milyen könnyű is volt! Te komolyan ennyire ostoba vagy vagy csak zéró történelemismereted van?


"férfiak 99%-a örökre reménytelen szűz incelként szűköl otthon"

Áltasd magad, a férfiak többsége nem egy ilyen pancser senki. Ne hidd azt, hogy a te nyomorod általános jelenség, mert nagyon nem az.

2021. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom minek kérdezed meg, mert egyébként úgyse érdekel a válasz.
2021. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
72%
Unalmas!
2021. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyik nemnek sem könnyebb a párkeresés.

Aki komoly és tartós kapcsolatot szeretne annak a mai világban nehéz.

Nők hiába kapnak 1000 levelet naponta de sajnos nem tudják közülük kiválasztani azt aki tényleg rendes, normális férfi mert sajnos már bevett szokás a férfiaknák a hazugság és a megjátszás.

Magyarán kb lutri az egész, plusz ha egy nő szeretne gyereket akkor elég nagy rizikót vállal mert a férfi gondol egyet és eltűnik, max fizet pár ezret havonta, a nő meg nevelje a gyereket 20 évig egyedül .

A kérdésben annyi igazság van hogy a nők könnyebben találnak szexre férfit, de ahogy én tapasztalom ott se a nőnek igazán jó az együttlét mert a férfi általában csak magával foglalkozik.

Szóval nincs senkinek szerintem aranyélete mert mindkét nemnél megvannak a nehézségek és a könnyebbségek :)

2021. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
84%
Olyan könnyű az életem, hogy előtte 3 műszakban dolgoztam egy gyárban, majd egy boltban Budapesten(!!!) eladóként nettó 155 ezerért. Soha nem tartott el senki, ellenben rajtam szeretett az exem élősködni, hisz ami az enyém, az közös, ami az övé, arra meg ránézni se merjek. Az iskolában ugyan úgy tanulnom kellett, ha jó jegyet akartam kapni, az étteremben, állatkertben, bárhol, ugyan úgy fizetnem kell, mint bárki másnak. Sőt, még az albérletért is fizetnem kell, meg a rezsiért is. Az ételről nem is beszélve. Nem kapok ingyen nyaralást, ebédet, ruhát csak azért, mert nő vagyok. Tudom, az én hibám, és takarodjak onlyfans-ra a suncim mutogatni. De egyébként miért is lenne könnyű életem nőként?
2021. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én értettem félre valamit, de a 11-es szerintem csak ironizált..
2021. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

#11 ez kész 😅 A férfiak 99%-a incel. Végem van 😂😂😂

Nem tudok én már ezekkel az irányzatokkal és elméletekkel lépést tartani.

Eddig úgy tudtam hogy a chadek, a férfiak 20%-a qrogatja a nők 80%-át. Bár sokszor meg azt olvasom hogy csak az erre a tevékenységre alkalmas (külsőleg megfelelő) 10-20%-ot.

Most meg ha a férfiak 99%-a incel akkor az 1%-uk dug. A fene se érti ezt 😅

2021. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!