Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mindig is sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mindig is sokkal könnyebb volt a társkeresés és az élet mint a férfiaknak, vagy ez csak a mai világ szörnyszülöttje?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 16:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%
Ő mindig ilyeneket ír mindenhová, kérdéseket is rendszeresen gyárt. Sajnos nem irónia.
2021. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
#19 basszus lehet igazad van! Bocsi 11, nekem se esett le ☺ Kár hogy nem lehet megváltoztatni a lepontozást.
2021. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy mindkét nemnél előfordulnak szerencsésebbek és szerencsétlenebbek is, ha társkeresésről van szó. Az viszont tény és való, hogy ha egyéjszakás dologról van szó, a nők jóval előnyösebb helyzetben vannak, még akkor is, ha egy csúnyácska lányról van szó.
2021. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

" Az viszont tény és való, hogy ha egyéjszakás dologról van szó, a nők jóval előnyösebb helyzetben vannak, még akkor is, ha egy csúnyácska lányról van szó."


Ennek egyetlen szépséghibája, hogy a nők viszont marhára nem erre vágynak...

2021. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
65%
19-es, köszi, hogy beírtad - természetesen igazad van, irónia volt. A gondolkodni minimálisan sem hajlandó átlagembernek viszont az "anyukája is odaégette a tejbegrízt" se elég már, hogy az iróniát felismerje. Pedig csak nem őrjöngeni meg ordítva ítélkezni kellene folyton egyik oldalon sem, hanem megállni 2 percre, értőn olvasni, netán gondolkodni is. 5-ből minimum 4 embernek ez megoldhatatlan feladat. Szomorú dolog, de ez van. 11-es voltam.
2021. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

25


Én felpontoztalak, nekem leesett. A többieknek szerintem azért nem sikerült, mert ennél cifrábbakat írnak az oldalon vérkomolyan...

2021. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
91%

Én helyesbítelek: a nők ha szexet akarnak, akkor szinte végtelenített futószalagon kapják a kanos bikákat. Ez tény! Viszont ha egy nő igényes, és társat akar találni, akkor ugyanolyan nehéz dolga van, mint egy értelmes és intelligens férfinak. Olyan 50-50 az arány a nők és a férfiak között, azaz ugyanannyi kapcsolatra alkalmatlan személy van mindkét oldalon.


Ki milyen szinten áll és ki milyen körökben mozog, onnan választ! Én férfi létemre mindig megtaláltam azokat a nőket, akiket kerestem. Így 46 évesen is ha elválnék, nem dőlnék a kardomba hogy mi lesz velem. Ha újra készen állnék rá, akkor 1-2 hét alatt lenne annyi randim, hogy kiválasztanám a legszimpatikusabbat, és ezt minden nagyképűség nélkül mondom! Pedig elvált ember lennék, van gyerekem.


Te (ti) meg itt rinyáltok, se kutyátok, se macskátok! Mi akadályoz meg abban hogy felszedj egy nőt? Megmondom én neked: ÖNMAGAD! Sehol nem tartasz az életben, nem vagy felkészülve egy kapcsolatra és egy hamis képet látsz magadról! A párkapcsolat nem arról szól hogy na végre, van kit dugnom. Voltam 20 éves is, volt barátnőm, 30 évesen már a jelenlegi feleségemmel jártam.


Azt gondolod magadról, hogy te egy rendes gyerek vagy, akivel kicseszett az élet! Mit jelent neked a "rendes" szó? Tudod szinte mindenki azt hiszi magáról hogy ő az. Szóval ezzel előrébb nem vagy! Elárulok egy másik nagy titkot... Pontosan ott tartasz, olyan dolgok vesznek körbe, amilyen önmagad vagy. Minden belőled fakad. Rinya...rinya...rinya... nincs nőm! A nőknek sokkal könnyebb! Oké, ha még így is lenne, az téged miben befolyásol? Vannak a körülmények, ahhoz kell igazodni. Hallottad már ezt? Nem a legerősebb éli túl, hanem aki a legjobban alkalmazkodik. Na ezen gondolkozz el.


Még valami. Én tényleg sz*r pozícióból indultam gyerekként, sem tehetős szüleim nem voltak, sem a külsőm nem volt csajozásra hangolva. Szőke, alacsony, vékony srác voltam, aki visszahúzódó is volt. Én innen nyertem a futamot!


Szerinted egy nőnek óriási nagy élmény a rengeteg "helló szia, szimpatikus vagy..." típusú leveleket olvasgatni? Majd kiderül hogy csak dugni akar, rossz helyesírás(mindent elárul), alacsony iq, ilyen-olyan függő, beköltözni vágyó, vagy csak szimplán nem szimpatikus a pasi. Ma is, holnap is. Ma is mesélje el a fél életét, majd 2 hét után kiderül hogy megint csak szex. Majd megint ugyanez, majd kiderül hogy nem stimmelnek a dolgok.

Vagy van egy okos, értelmes intelligens nő, aki kialakította az életét, már csak egy társ kellene neki. Aztán jönnek a szépfiúk, akik marhára nem akarnak komoly kapcsolatot, de a kiszolgálás, az ingyenszex, a lakás az jó volna nekik. Hidd el, senkinek sem egyszerű aki komolyat szeretne!

2021. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
72%
Megnezem, hogy hany szazalekos ember irta, es ott el szokott dolni, hogy fergeteges humor, vagy incel vegleny szosszenetrol van szo. Aki a 60%-ot nem eri el, azok az ilyet komolyan gondoljak, a tobbinel velemenyes, ha nem jelzi kulon.
2021. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
13%
Uhye mindenki a sajat szemszogebol nezi. Tehat ne vard azt, h a no azt mondja, h neki konnyu, o elegedett. Megkerdesz egy milliardost, h elegedett-e, akkor azt fogja mondani, h nem, mert venni akar mèg egy jachtot Monacoban, es ezert szomoru, h nincs neki. Megkerdesz egy etiopot, h mennyire szomoru. Az lesz, mert holnap is egy darab krumplit fog enni, mint ma. Kb ez a kulonbseg. Ezert ne vard a notol, h azt mondja, h elegedett (vagyis kell neki egy pasi, mint a gazdagnak a jacht, csak eppen a legjobbat, legmegbizhatobbat, legszebbet kell kivalasztania, ami nem konnyu).
2021. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
19%

% nem jelent semmit! Nekem is van két accom, az egyik 89% a másik 50%. Simán lehet tudatosan feltornászni a %-ot.


Eleg ha nokènt valaszolsz , pl nem szamit neked a kulso egy pasin, nem fontos, h vaganY-nagydumas legyen, es nem fontos az sem, h gazdag legyen. Azonnal sok zold pacsit fogsz kapni...

2021. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!