Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti férfiként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti férfiként hol lehet élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Akárhová megyek, mindenhol 25 alatti az átlag korosztály. Tele tini csajokkal, elsőéves egyetemistákkal egész Budapest.


Miért nincs elő ismerkedési lehetőség 30-as embereknek?



2021. máj. 28. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Neked nincs
2021. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ra igeny, azaz masok tudnak ismerkedni 30 felett is.
2021. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma mindenhol így van..több helyen éltem és ezt tapasztaltam. Jobb esély van ismerősök, munkatársak, vagy hobbi által, vagy neten esetleg.
2021. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Aztán miért nem felel meg egy egyetemista picsa?
2021. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is négyeshez csatlakozom, minek válogatni,jöhetnek azok is:)

Egyébként azért vannak 30 felettiek is,én sokat láttam már kiúlős helyekenpéldául.

Az igaz, hogy kevesebb ebben a korban a szingli csaj, de a szingli pasi is.

2021. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ismerkedni ott lehet, ahol előfordulnak csajok. Nekem pl mindig a pénztárnál való sorban állás volt a kedvelt vadászterületem.
2021. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egy világvégi reptéren ismertem meg a feleségemet. Mindketten órákat vártunk az átszállásra, teljesen természetesen kiakakult a beszélgetés, hogy elüssük az időt. BÁRHOL lehet, ha úgy adódik.
2021. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak tipp,de ne ott ismerkedj ahol 5 éve. A kor előrehadtával az emberek előfordulási helye is változik.
2021. jún. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 30 fölötti vagyok,elvált,egy gyerekkel. Ezért nehéz 30 fölött ismerkedni,mert ebben a korban szinte mindenkinék van egy "múltja". Ezt sokan nehezen tolerálják. És azt, hogy egy anyának első a gyereke. Hidd el, nekem is nehéz ismerkedni,de nem kell ffi minden áron.
2021. jún. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Táncórán, kocsmában, szórakozóhelyen, TRX/club royal edzésen, társasjáték esten és parkban is rengeteg 30 feletti nőt látok. Biztos jól állapítod meg a nők korát?
2021. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!