Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől kérdezem, hogy maradnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, hogy maradnának-e olyan pasival, aki kapcsolatba lépés után fentmarad társkeresőn, állítása szerint nem csajozás céllal, hanem csak beszélgetni, megismerni másokat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Hülye vagy? Tuti csajozni akar tovább.
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lebukott, hogy még mindig társkeresőzik és kellett egy mese...elég gyengére sikerült a mentegetőzése. Nem maradnék, mert megalázó! Addig jó vagy neki amíg nem talál jobbat! Ha értékesnek gondolna, akkor nem kockáztatná a kapcsolatot!
2021. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ló@aszt! Minek akar ismeretlenekkel beszélgetni, nincsenek barátai? Ilyesmibe nem fektet normális ember energiát, hiszen ezek szerint nem akar velük találkozni sem. Továbbra is partnert keres, párkapcsolatra, vagy éppen dugásra.
2021. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
19%

Hmhm. Te vagy a nő, akinek ezt mondta a pasi?

Igazából ennyiből nem derült ki semmi. Vannak olyan emberek, akik szeretnek beszélgetni, ismerkedni. Ha ilyen a pasi és őszinte, akkor ezzel nincs gond.

Ha 'jobbat' keres nálad, vagy alkalmikat.. akkor sztornó. Ezt mi innen hogy ítéljük meg? Te ismered.

Persze, a legtöbben itt azt mondják, csak csajozni akar, mert ez a gyakoribb.

2021. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen, én vagyok. Sajnos olyan vagyok, hogy alapból mindenki megkapja a bizalmat, de csak 1 dobása van hogy elveszítse ezt a bizalmat. Ő azt mondta, hogy szeret megismerni más embereket (nőket) és beszélgetni velük. Nem azt kértem, hogy az internet népe döntsön a kapcsolatunkról, csak minél több nézőpontot ismer meg az ember, annál jobban tud objektív döntést hozni.
2021. máj. 29. 11:22
 5/16 anonim válasza:
26%
Értelek. Én ismerve magamat, ha megbízhatónak tűnik, adnék esélyt. Tőlem amúgy mindenki azzal beszélget, akivel akar, nem szeretek korlátozni.
2021. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy ez gáz, nemtől függetlenül. Ha összejövök valakivel, akkor utána nem mászkálok társkeresőre, ez alap emberi hozzáállás.
2021. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 de hogy hogy nem zavar téged? Egyszerűen nem is értem. Hiába adom meg a bizalmat, egyszerűen az önérzetemet sérti, hogy másokkal enyeleg ismerkedés címszó alatt:(
2021. máj. 29. 11:45
 8/16 anonim válasza:
100%

Hát de akkor egyértelmű, hogy ez neked nem jó, nem?

Te magad mondod, hogy másokkal enyeleg..tehát?

2021. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
19%

:D Jól lepontoztatok, pedig ez csak az én egyéni véleményem.

Te nem érzed jól magad ilyen szituban, érthető, nem fogod neki tolerálni, ez biztos. De nem is kell.

Én arról beszélek, hogy nem fogom megmondani a másiknak, kivel beszélhet, kivel nem, mert nekem így jó.

2021. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én epp hogy felpontoztalak kedves 9es mert felnezek rad, amiert teged ez nem zavar. Csak nem ertem min múlik hogy valaki eljusson idaig
2021. máj. 29. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!