Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy valószínűleg egyedül élem le az egész életem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és egyszerűen nem érdeklem a lányokat. Korábban volt már párkapcsolatom, ami hosszabb ideig tartott, de azóta semmi nem jött össze.

Hívő vagyok. A gyülekezetben, ahova járok nincsenek szabad lányok, illetve a szabad lányoknak is megvan a kiszemeltjük, szóval nagyon nem tudok mit tenni. Elkezdtem feladni ezen reményt, hogy inkább akkor egyedül leélem a hátralevő életem. Fogalmam sincs mi a baj velem. Nem vagyok egy tipikus mai menő csávó, azt is tudom.



2021. máj. 29. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
"Fogalmam sincs mi a baj velem." "Hívő vagyok! EZ a válasz.
2021. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Ha hívő vagy akkor van hited ami majd segít! Mindenkinek megvan a párja! Zsák a foltját....🙂



Én 32 voltam mikor megtaláltam a párom! Addig én sem voltam casanova! 17éve vagyunk házasok. Kitartás!

2021. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért 23 évesen még ne temesd magad, hátra van még legalább 2szer ennyi. Bármikor jöhet valaki az életedbe, ne fogd fel így hogy már most módszert keresel arra hogy dolgozd fel.
2021. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Ismerős a helyzet, valószínű, hogy én is egyedül maradok életem végéig, ezt dobta a gép.
2021. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Legyél pap 🤷‍♂️
2021. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Az egyedül maradás saját döntés! Nem elrendeltetett dolog.
2021. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Kezdetnek dobd el ezt a kereszteny baromsagot meg az istenhitet. Szallj le a foldre vegre.


Mindenkinek megvan ezen a foldon a parja.

2021. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
90%
Szia szerintem abszolút van esélyed! Menj el több gyülitáborba, járj el programokra, stb.! Fog ez változni!😉 És imádkozz!
2021. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
7-es. Nem értek egyet. Vannak olyan lelkek, akik alapból soha nem találnak párt maguknak.
2021. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

A partalalas az szerencsejatek. Attol fugg meddig csinalod. Lehetsz csunya, helyes, stb...


Valakinek mindig tetszeni fogsz.

2021. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!