Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fordul el tőlem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul el tőlem minden lány már egy ideje?

Figyelt kérdés

Igazából utolsó normális beszélgetésem lánnyal kb. 2 éve történt, és azóta egyszerűen a megismerkedés után mindenki elfordul tőlem. Most az egoizmust félretéve, szerintem nem nézek ki rosszul, és a belsőmmel sincs probléma, a törődésemmel meg végképp nem, mindent megteszek a másikért, sokszor saját magamat is megkerülve. De valahogy egyszerűen egy idő után nem történik semmi, szépen lassan egyre kevesebbet beszélünk, találkozunk, és aztán elfelejtjük egymást. tegyük hozzá, mindig nekem jut eszembe a másik, de teljesen felesleges, ha csak egy oldalú a dolog. Szerintem.


20/F



2021. máj. 29. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Valszeg túl kedves és érdeklődő vagy, mindig elérhető. Semmi kihivás, lenézés, dominancia.
2021. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem vagy elég érdekes, nincs benned meg a tűz, amolyan egy vagy a millió közül. Én szívesen mondok rólad véleményt külsőre, ha dobsz egy fotót. Ha nem az sem gond, megértelek. Vagy az is gond lehet, hogy nagyon tapadsz, nem tudom, nem ismerlek sem külsőleg, sem belsőleg.
2021. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát azért van dolgom nekem is suli alatt, de online munka alatt tény és való, hogy elérhető vagyok és ha van közben időm, akkor mindig válaszolok.
2021. máj. 29. 18:05
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Na azt hagyd abba hamar
2021. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, online ismerkedsz? Mert ott teljesen normális ez, mindenki (férfiak is) válogat a felhozatalban. (nem is vagyok oda az online ismerkedésért)

Offline ismerkedésnél azért nem szoktak ilyen problémák előkerülni, ha érdekes, szerethető és laza vagy.

2021. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
de miben kellene változnom? vagy azzal is egyetértek, hogy mindenkit olyannak kell elfogadni, amilyen.. de basszus. Van szociális életem, munkám, tanulok. Mi másra van szükség?
2021. jún. 2. 17:09
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy pökhendi, és kicsit lekezelő a csajokkal.

Én amióta ilyen vagyok, több nővel kavarok egyszerre.

Nem kell a normális férfi nekik, az unalmas, nincs kihívás.

Én régebben ugyanilyen voltam, kedves, érdeklődő, egyből visszaírtam.....egyszóval needy.

Nézz rájuk úgy mintha pl egy idegesítő unokahúgod lenne a lány, aki picit idegesítő is.Próbáld ki.

És ne stresszelj rá, gondolj mindig arra hogy a nők kifogyhatatlanok....több millióból válogathatsz, a számuk végtelen.:)))

2021. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

7# vagyok

Még annyi hogy mi férfiak abba a hibába esünk és itt a probléma, hogy úgy kell bánni a nőkkel mint az édesanyánkal, tehát kedvesnek aranyosnak lenni..ez nem nagyon nem sőt ellenkezőleg! Ne dőlj be egynek sem, nem azt mondják amit gondolnak sajnos.Ne értékeld túl a nőket ennyi.

2021. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Röviden blacpill nyelven: A looks treshold nőtt a Chad-19 alatt, így te már nem számítasz többé Chadnek. Gigachad only.


Hosszabb kifejtés: A közösségi hálók és az online ismerkedés széles körű elterjedése, a feminizmus és következményeinek fokozódása, valamint a fordított demográfiai piramis (a nők idősebb férfit akarnak, de a 25 éves nők pl kevesebben vannak, mint a nekik való 30 éves férfiak) két negatív következménnyel járnak a párkapcsolatok terén. Az egyik, hogy a nők elvárásai egyre magasabbak a férfiak felé, amiknek amúgy is egyre kevesebb férfi tudna megfelelni, a másik pedig, hogy a nők párválasztáskor egyre inkább előnyben részesítik a férfi külső tulajdonságait a többivel szemben.


A kornavírussal kapcsolatos lezárások alatt mivel minden nő az internetre vonult (még olyanok is, akik korábban nem voltak fenn), ezek a folyamatok felgyorsultak, így a párkapcsolati piacról hírtelen olyan férfiak is kiesnek, akik korábban benne voltak a nők számára egyértelműen kívánatos kategóriában (ők a Chadek).

2021. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

#10


Ebben van valami, óriásit nőttek az elvárások. Egyfajta férfi-infláció megy vége, mert mindig van jobb és jobb.

2021. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!