Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból kifolyólag fordul elő, hogy egy fiú örökre egyedül marad és sohasem kelt vonzalmat a lányokban? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a lányok sohasem érdeklődnek iránta, nem kelt bennük vonzalmat, nem vonzódnak hozzá és rá sem néznek.

2019. márc. 19. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Csúnya.
2019. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt egy apa, apakép, férfi példakép az életében, aki megtanította volna hogyan kell férfiasan, normálisan viselkedni, csajozni.
2019. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

A rettenetes személyisége. Semmi más.

Nálunk a baráti körben sok pár jött úgy össze, hogy csak beszélgetni kezdtek, aztán egyre jobban megkedvelték egymást. Csúnya fiú és lány is van így, és nem csak csúnya a csúnyával.

A személyisége sokkal vonzóbb, és minél jobban megismerik, annál jobban kedvelik őket. Nekem se véletlenül a barátaim évek óta.

Pár embert ismerek, akinek évek óta senkije. Kivétel nélkül rohadnak belül. (Nők is.) Pedig nem is csúnyák.

2019. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy rohadnak belül?
2019. márc. 19. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Kedves posztoló, sokan azt hiszik, hogy azért nem érdeklődnek irántuk a lányok, mert csúnyák, pedig ez nem így van.


A férfiaknak csak nagyon-nagyon kis része olyan előnyös külsejű, hogy ránézésre nedves lesz tőle a lányok bugyija.


A többi férfi, akinek legalább néhány lány érdeklődését sikeről felkeltenie, akkor is, ha nem jóképű, akkor olyan dologgkat csinál, amivel kitűnik a többi srác közül.

Pl sport, intelligencia, iskolai sikerek, kedvesség, bátorság, stb.


Pl már az nagy bátorságnak minősül, ha oda mersz menni egy lányhoz és leszólítod.

2019. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Mivel 32 évesen sosem volt barátnőm, viszont sokan kedvelnek és 20+ éve tartó barátságaim vannak, azt gondolom nem személyiség probléma van, hiszen akkor barátaim sem lennének. Hobbi, sport megvan, nő nincsen. Én is szeretném tudni. Én azt mondom, előnytelen arcberendezés miatt.
2019. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Én azt mondom, van egy korhatár azért, amikor már vannak elvárt dolgok. Legalább is számomra. Pl, ha valaki nem jár iskolába, akkor dolgozzon. Ne otthon üljön, ráadásul a szülei házában. Egy idő után legyen autója. És ezt most ne úgy értsétek, hogy gold-digger vagyok, mert egyáltalán nem, de azért pár év munka után, ha valakinek nincs legalább autója, vagy legalább saját albi, amit maga tart fenn, az azt jelenti, hogy egyszerűen nem tud normálisan bánni a pénzzel. Én ettől félnék, főleg amikor látom a hányatott sorsú drapp színűeket a buszon, egy csecsemővel a karjukon, közben cigit töltve. Ez az egyik.

A másik, a céltalanság, ami számomra nagyon is visszataszító. Higgyétek el, sokkal rosszabb, mintha lenne 20 kg túlsúlya egy férfinak, vagy ,,csúnya" arca (bár mi az hogy csúnya?). Ez összekapcsolódik az előzővel végül is annyiban, hogy ha nem akar saját dolgokat, mint pl karrier, család, ház ilyenek, akkor mit csinál? Lustálkodik, néz ki a fejéből? Ha valakinek nincsenek céljai, hajlamos csak úgy ellenni, ami számomra nem csak eltántorító, de unalmas is. Pl szeretem az olyan férfiakat, akik olvasnak, vagy van valami hobbijuk, az igazán vonzó tud lenni ..

2019. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Három ilyet ismerek.


Az egyik taxis. Magas, nagyjából átlagos arccal, bár nem kifejezetten igényes, de különösebb baj nincs vele. Kicsit félénk, nincsenek barátai. És ennyi, ezzel már ki is van lőve. Mivel viszont elfogadhatóan néz ki, így legalább már nem szűz.


A másik buszvezető. Csak azért írom le, mert a sztereotípiák szerint taxis és buszvezető annyi nőt szerez, amennyit nem szégyell... Alkatra tök átlagos, de arcra tényleg nem szép, nyúlszáj+kapafog kombós. Barátok közé ő sem jár el, de neki vannak haverjai. Nála szerintem az arca okozza a gondot, pedig amúgy teljesen értelmes ember. (Nem tudom, hogy szűz-e, de igazság szerint nem is érdekel.)


A harmadik pedig én vagyok. Én dagadt vagyok és nem járok emberek közé. A taxis sráccal az a közös vonásunk, hogy nincsenek barátaink, a buszossal pedig az, hogy iszonyat sok időnk és erőnk ment el társkeresőzésre, és a külsőnk miatt ugyanúgy tök egyedül vagyunk évekkel később is. Én pedig biztos forrásból tudom, hogy szűz vagyok. :D

2019. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Steve Buscemi az egyik legcsúnyább ember, aki hirtelen eszembe jutott. Neki se gond párt találni.

Igen, tudom: híres, gazdag és színész. Ez csak annyit bizonyít, hogy mindegy, mennyire vagy ronda, ha tudod azt más téren ellensúlyozni, akkor önmagában az arcod nem lesz akadály.


Ha szűz vagy 3x évesen, akkor nem csak csúnya vagy.

2019. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi középiskolai jó barátom, kb 167-168 cm magas. Középsuliban bőrfejű volt (mármint tényleg szélsőjobbos, de kopasz is), acélbetétes bakancsot hordott bőrdzsekivel, pattanásos volt, nem is túl jóképű, tizenévesen sosem volt barátnője és azt se tudta mit mondjon a csajoknak.


Azóta kigyúrta magát (régen 50 kg volt, most olyan 75 és színizom, adonisz tényleg az átlagember szemével), lett vonzó és elegáns stílusa, öltözködése, megtalálta a számára legjobban álló frizurát és arcszőrzetet, elvégzett egy matek-tesi tanári szakot főiskolán és a honvédségnél kezdett dolgozni tűzszerészként. Plusz megtanult csajozni, nagyon jó dumája van. Volt is egész sok lánnyal fősuli alatt, köztük tőle magasabbakkal is és most menyasszonya is van. Velem egyidős. Szóval nagyon sok mindent lehet kompenzálni, ha valamiben nem vagy jó, akkor másban még lehetsz ami miatt sikeres leszel

25/F

2019. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!