Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fordul el tőlem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul el tőlem minden lány már egy ideje?

Figyelt kérdés

Igazából utolsó normális beszélgetésem lánnyal kb. 2 éve történt, és azóta egyszerűen a megismerkedés után mindenki elfordul tőlem. Most az egoizmust félretéve, szerintem nem nézek ki rosszul, és a belsőmmel sincs probléma, a törődésemmel meg végképp nem, mindent megteszek a másikért, sokszor saját magamat is megkerülve. De valahogy egyszerűen egy idő után nem történik semmi, szépen lassan egyre kevesebbet beszélünk, találkozunk, és aztán elfelejtjük egymást. tegyük hozzá, mindig nekem jut eszembe a másik, de teljesen felesleges, ha csak egy oldalú a dolog. Szerintem.


20/F



2021. máj. 29. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Én azért váltottam át élőben ismerkedésre, mert mindenki neten nyomja már. Sokkal sikeresebb vagyok most a nőknél.

31F

2021. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Online ismerkedésnél 100 párból jó ha van egy lány, akivel jól el tudok beszélgetni, többiek eltűnnek, lassan reagálnak, vagy furák. Amit leírtál természetes, az online, személytelen ismerkedés hátránya. Én is azt javaslom, hogy nyiss a való világ felé, sokkal pozitívabb lesz a tapasztalatod, társkereső maradjon B opció.
2021. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ugyanez vagyok csak lányba.

Amikor az exem dobott, azt mondta túl kedves vagyok és ez unalmas…most akkor erőltessek magamra valami olyat, ami nem is én vagyok? Ha kicsit arrogáns lennék akkor pedig biztos az lenne a baj, nem? A nő akkor milyen legyen? Fogalmam sincs miért voltam unalmas..nem lehet minden nap szórakozás és ökörködés. Plusz nem mindig kell beszélgetni, nincs mindig beszélnivaló. Kipróbáltam a jégkirálynő szerepet is, próbáltam játszani az elérhetetlent egy darabig, aztán vagy megkaptam, hogy egy ri*anc vagyok, vagy ha össze is jött a pasival, utána visszavett a hódításból..örökre nem játszhatom el ezt a szerepet csak hogy teperjen értem..ha nem teper folyton akkor unalmas lesz? Akkor mit kéne tennem?

2021. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
13. Semmit, neked ezt dobta a gép. Vannak nők akikért megőrülnek, és vannak amolyan szolga népek, akiket jó dugni, de semmi több. Aztán ez a dugás dolog is unalmassá válik. Férfiba is van akiért megvesznek a nők, teljesen mindegy mit csinál, akkor is mindenkinek ő kell. Vannak szuper jó lelkű, barátságos pasik is, akik meg aranyosak, jó velük beszélgetni, de mint férfiak nullák. Mármint nincs bennük kraft, ami a nőknek kell. Szerinted ha lenne egy általános recept a tökéletes nőhöz, férfihoz már nem az lenne mindenki? Akkor van szerencséd, ha kifogsz egy olan hapsit, aki benned látja a nagy Ő-t. Egyéb esetben uncsi maradsz.
2021. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon jól hangzik…
2021. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, nem vagyok híve az ál-optimista biztatgatásoknak, bár az biztos felpontozásokat ér. Az életedet te alakítod, akinek én unalmas voltam attól azt kaptam amit leírtam, aki nekem volt unalmas, azzal szemben ugyancsak azt éreztem amit leírtam.


Volt egy 3 éves kapcsolatom, a lány az ég világon mindent megtett értem, napi szex, én voltam számára a császár. Aztán azért hagytam ott, mert nekem végletekig unalmas volt. Az izgalmat nem az hozza meg, hogy a pasidat a káma szutra összes tudásával megajándékozod, vagy hogy főzöl neki, vagy hogy csinosan oltözöl, vagy hogy naponta érdeklődesz utána. Ezt nem lehet megmagyarázni... vagy érdekes vagy úgy is hogy a kisújjadat nem mozdítod meg, vagy unalmas, hiába is teszel meg mindent.

2021. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mondasz egy példát? Neked pl ki lenne vagy mi lenne olyan érdekes, hogy szinte semmit nem kéne tennie hozzá?
2021. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
És miért untad meg pont 3 év után? Mi váltotta ki benned ezt az érzést?
2021. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Eddig bírtam. Eleinte tetszett hogy egy lány rajong értem, korlátlan szex, az van mindig amit én akarok. Majd pont ezek lettek az unalmasak. A szex is úgy jó, hogy van benne játékosság, és vágy. Én mire vágyakoztam volna? Mindig volt, sőt, ő erőltette állandóan. Nem telt el úgy még egy szimpla találkozó sem, hogy ne mászott volna rám. Borzasztó tud ez lenni egy idő múlva! Amikor már azon kapom magam, hogy bárki mással jobb lenne mint vele, az már gáz. Ennél a pontnál döntöttem úgy hogy kilépek. Amikor a szex már a fogmosással egyenértékű, az már nem jó. A farkam állandóan a szájába volt, holott nem én akartam. Képes volt még autó vezetés közben is rám bukni, majd amikor rászóltam hogy ezt itt nem kellene, egyból pánikba esett hogy biztos dobni akarom. Nekem a határozott és erős nők tetszettek mindig is, az ilyen alárendelődő típusok sosem.
2021. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ohh erről eszembe jutott, hogy én pedig pont az a típus vagyok, aki inkább nem kezdeményez. Az exemnek ez volt a baja. Mindig vágyott rám, a szexre. De mindig ő kezdeményezett..basszus. Most az írásod ráébresztett erre! Ha erről az oldalról nézzük, ez a felállás is unalmas és jogosan érezhette úgy is, hogy nem kívánom. Mondjuk tényleg nem a szex volt vele a legjobb.
2021. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!