Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elromlott a Badoom?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon sok szep lánnyal tudtam matchelni, mert szep lanyokat dobott fel, 1 het badoozas utan, egyik naprol a masikra csak ronda kover furcsa fejformaju nőket dob fel. Ez valami bug lehet?

2021. máj. 30. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Kellett az algoritmusnak egy kis idő, amig hozzátársította a személyiségedhez illő megjelenenésű nőket.
2021. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Fizess mint a katonatiszt. Akkor majd megint jönnek a szép lányok.

Ez egy ilyen játék.

2021. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy működik az algoritmus, hogy a legnépszerűbbeket (akiket a legtöbben jobbrahúznak) mutatja először. Mivel ők elfogytak, így maradtak a hátrányos kinézetűek.
2021. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első hét ilyen, utána már más a helyzet. Elfogytak a népszerű csajok, most jön a többi.

Ajánlom, hogy állíts a szűrőbeállításon, hogy neked tetsző testalkatú nőket mutasson csak.

2021. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igy működik a tinder is mielott..m
2021. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VincentLaw ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az algoritmus lenne, ami pár hét után beállítja a neked 'megfelelő' jelölteket. Én több éve fent vagyok, és pont én is ezt tapasztalom pár napja, hogy 90%-ban nagyon durván nem szép lányokat dobál csak fel. Eddig nem ez volt.
2021. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!