Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanoktól kérdezem, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktól kérdezem, akiknek elromlott a házassága, elhidegülés történt, -milyen okok hozták ezt létre? Vissza tudták-e ezt fordítani?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Keves a szex. Mostmar hozzaszoktam a szeretoi gardamhoz. Egyszeruen nem tudok roluk lemondani. Egy ideje nagyon torekvo a ferjem,de rakattantam az uj szeretokre.
2020. szept. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Az okok hosszan,akar eveken át alakulnak ki.

Legfőbb ok a rohanás,a gyűjtögetés,a mindig jobbat akarok felfogas.Aminek a kővetkezmenye a nem masikra való odafigyeles,az elhanyagolás.A veszekedesek meg jók,mert van érzelem.Ha azok sincsennek már,akkor a masik már totál kőzömbös lett,ez az elhidegülés.

A visszafordíthatósaga pedig attól függ,hogy mennyire melyült el az elhidegüles.

Eleg,ha az egyik fél nem akarja,és akkor már semmit se lehet tenni.Ugyanis egy parkapcsolati szakember is akkor tudna segíteni,ha mindketten reszt akarnak venni egy terapián.

2020. szept. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Problémás kommunikációval kezdődött, semmit sem lehetett vele megbeszélni, így javítani sem.

A hétköznapi rohanásban ő úgy gondolta, hogy szexelni mindig ugyanúgy kötelező, ha "nem kapott semmit", napokig duzzogott.

Inkább kapott. Ezzel viszont bennem lassan kinyírta a vágyat, kötelességgé tette, mint a főzést, meg a mosogatást. A végén már undorodtam. Onnantól nem voltam hajlandó semmire.

Még másfél évig húztuk szex nélkül, aztán én szakítottam.

Visszaút a legelején lett volna még, ha felfogja, hogy erőltetéssel semmit se ér el.

A hiba nem bennem van, én működök. Van új párom, imádok vele szexelni, sosem erőltet, viszont kedveskedik, segít, hogy legyen energiám, és ha fáradt vagyok, egyszerűen csak hozzám bújik. (Amitől meg pont megjön a kedvem. 😛)

2020. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettőnknek külön-külön problémája volt. Váláson is gondolkoztam. Végül helyre jöttünk, külön-külön és együtt is, de a kapcsolatunk nem lett a régi. Jó, de nem olyan mint volt.
2020. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Lényegében az, hogy a párom sokat csalódott és emiatt már nem olyna érzelmes. E hiány pedig jó forrása a vágy hiányának. Szóval nem igazán gyakorolja a szerelem érzetet s ha igen, sem romantikus formába.
2020. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
A gyerekek megszületésével egymásra alig maradt időnk. 6 év kellett hogy újra egymás felé forduljunk de már szexuálisan nem az igazi. Szeretjük egymást, nem válnánk el, sok a közös hobbi, de ez inkább már csak egymás kellemes társasága sem mint szenvedély/szerelem
2020. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk a szex miatt kezdődtek a problémák. Aztán szőnyeg alá söpörtük, de nálam időről időre előjött mindig. Beszéltünk róla de sosem volt változás. Ha én nem erőltetem, akkor sosem lenne. Én kipróbáltam már mindent, tökéletes férj akartam lenni. Munka mellett 3 diplomát csináltam. Semmi hatása. A karrierem ível felfelé. Semmi változás. Meglepetések, a lehető legtöbb figyelem. Semmi változás. Sportolok, adok magamra. Semmi változás. A gyerekre maximális figyelmet fordítok. Semmi változás. A háztartásból a lehető legtöbbet kiveszek. Semmi változás.


Innentől kezdve beismertem magamnak, hogy mint férfi nem felelek meg, nem váltok ki a feleségemból semmi vágyat. Innentől kezdve vissza vettem magamból, semmi értelmét nem látom magam megalázni. Más nő egy trógerért is remegni tud, én értem meg a kisújját sem mozdítja meg az asszony. Nincs mit visszafordítani, részemről biztosan nincs.

2020. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-estől kérdezném, a problémák mindig is fennáltak, vagy valamikor kezdődtek és előtte jó volt?
2020. szept. 25. 00:07
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Alapból is fennálltak. Én sem voltam sosem csajozós, a feleségem sem pasizós. Mellette a munka, így megmaradtunk egymás mellet. Nekem szexuálisan kédz szenvedés vele az élet, mivel asszexuális, én meg nem.
2020. szept. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Szegény 7-es, ha valóban mindent megteszel, akkor azért ez borzasztó lehet. 😔

Nem tudom, hány éves vagy, de én ebben az esetben tutira válnék, gyerektől függetlenül. Elváltként is lehet az ember jó szülő, mi 4 éve csináljuk az exemmel, és egész jól megy.

2020. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!