Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masnak is elromlott a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is elromlott a kapcsolatja a karanten miatt?

Figyelt kérdés
Mi egy eve egyutt vagyunk, ha meg vagyunk..nagy szerelemnek indult, es egyutt dolgoztunk kulfoldon, en kozben hazajottem, hisztiztem feltekenykedtem, es most ott tartunk hogy 4 honapja nem tudtunk talalkozni es alig beszelunk. O dolgozik egesznap, de ha tudunk talalkozni, akkor nyilvan egy vitat siman megoldunk es ujra harmonia van..de most olyan hogy van is kapcsolatom es megsincs. Es kitudja mikor tud hazajonni
2021. márc. 22. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A tavalyi korlátozások alatt robbant fel, ami addig felhalmozódott. Így szakítottunk. Ez csak egy lökés volt, a problémák már amúgy is ott voltak.
2021. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem ismerték igazán egymást, csak esténként találkoztak egy puszira a mókuskerék közepén, azoknak kalandos utazás ez az összezárt időszak.
2021. márc. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!