Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek 29 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 29 évesen nem volt még aktusa és kapcsolata csak fizetős lányokkal akkor annak nem sok esélye van már egy normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nyilván találhat még valakit, de ha eddig nem sikerült akkor nyilván ezután se túl nagy rá az esély, illetve normális csajnál biztos "kiverné a biztosítékot" ha megtudná, hogy a csávónak még sose volt barátnője.


Itt az a kérdés is felmerülne, hogy szűz e még, nyilván lehet hazudni erre, hogy voltak egyéjszakás kalandok ezzel a prostizást elkerülve, de azért itt rengeteg kérdés merülne fel.


Na meg az ha valaki 29 év alatt 1 barátnőt se tartott..


Igazából nem is keresem már , azóta el is hagytam magam, elhíztam meg minden kontaktot elvágtam barátokkal is mert mindegyik becsajozott és egyre cikibb volt úgy lejárni, szóval esély nem sok van már ismerkedésre se.


2021. máj. 31. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Hogyha szexeltél prostival akkor volt aktusod és nem vagy már szűz...


És nem azért nincs esélyed mert 29 év alatt csak úgy tudtál szexelni ha fizettél valakinek, akit egy csöves is meghúzhat ha talál egy tárca pénzt az utcán, hanem mert elhagytad magad ahogy te is fogalmaztál, a barátaid leráztad, pedig ott lehet lettek volna független csajok a társaságban akiknél lett volna esélyed, éd azért mert már feladtad, és ezt megérzik sajnos rajtad mások is. Ezen kéne változtatnod.

2021. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A haverokat/barátokat kb. 2 éve hagytam ott, és akkor kezdtem elhagyni is magam.


Előtte figyeltem a testalkatomra, több évig kifejezetten jól is tartottam magam, edzésekkel meg diétával.


Nyílván nem akarná bevallani az ember egy leendő barátnőnek, hogy prostikkal volt csak, általában a lányok undorodnak ettől.

2021. máj. 31. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon kevés esélyed maradt.
2021. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
29 év alatt maximális szintre értél a kifogások gyártásában. De ilyennek minek is bnő? Menj prostizni. az való neked.
2021. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát cimbora, szívesen mondanám, hogy van még esély - de szerintem te is érzed, hogy mi a helyzet.


Matematikai esély van. De őszintén, ha fogadásokat kéne kötnöd rá, milyen aránnyal fogadnál? 10 az 1-hez? 20? Vagy 50?

2021. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanmár van esély bármire. Csak járj el társaságba. Ez a legfontosabb, meg persze, hogy olyan társaságba járj, ahol NŐK IS VANNAK!!!

Hidd el simán összejöhet bármi.

2021. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyon begubóztál. Ha egy lány igazán vonzódni kezdene hozzád, épp lesz@rná, volt-e barátnőd vagy nem.

Tegyél magadért, mentálisan is, mert abban lesz a kulcs. A barátokat is elhagytad, tehát gondolom magányos vagy és szomorú. A korodnak semmi köze ehhez. Az egy jó kifogás, de bármikor elkezdhetsz tenni magadért.

2021. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

esély mindig van. Légy igényes magadra ne másért magadért.

Kicsit sportolj edz ha más nem napi pár fekvő vagy 1 óra séta.

Be nézhetsz edzőterembe. A lényeg hogy érezd jól magad.

Tudom milyen nehéz de az istenért ha már prostival szexelsz és valljuk be vannak rohadt jó prostik már jó. Én is így vagyok vele,nézem a filemeket minden hol pasi,nő boldogság más nincs is sok filmben. Vagy az életben körülöttem is elég rossz látni a sok boldog embert. Viszont rá jöttem hogy örülök neki ha boldogok nekem attól nem lesz rosszabb vagy jobb. Sokáig idegesítettek a nők hogy lehet bármilyen ronda lesz valakije,na de ez nem az ő hibája mindenki csak a maga boldogságáért felel. Most már úgy vagyok vele hogy tervezek el menni prostihoz igaz lelki része soha nem lesz de legalább testi igen. A nőket meg nem kezelem másképpen csak úgy mint bármelyik embert. Próbálom jól érezni magam minél jobb akarok lenni a szakmámban,esetleg tovább tanulni,mozgok,el járok ide oda, jogsit akarom le tenni. Néha 1-1 barátom meghívom sörözni vagy éppen el megyek egy házi bulira. Befogadtam kóbor kutyát,macskát. Kezdem le....szarni hogy ronda vagyok majd el megyek prostizni. Néha fel megyek 1 társkeresőre rá írok valakire az el utasít majd törlöm magam pár hónap múlva újra megpróbálok valakinek de közben el megyek prostizni mert szeretnék hozzá érni végre egy nőhöz milyen fogni stb ha soha nem jön el az hogy összejövök valakivel hát nem baj nem az élet feltétele.

2021. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-én most vagyok 25
2021. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!