Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valójában a globalizáció és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a globalizáció és az internetes társkeresők úgy hatnak a nőkre, mint a drogosra a heroin és a közös ellenség a főáramú média, akik oszd meg és uralkodj elvvel egymásnak ugrasztják a két nemet?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy, ahogy a kapitalizmus, ami miatt mindig többet és többet és jobbat és jobbat akarsz. Csak a kapitalizmusnak van hasznos mellékhatása (fejlődés és hatékonyságra való törekvés - mármint normál esetben, amikor nem állami pénzeket égetünk el, hanem a tőkések a saját tőkéjüket kockáztatják), mert az élet nem zéró összegű játszma, hiszen mindig van új kiaknázandó terület, legyen az akár az űr vagy az óceán és annak mélye.


De annak, ami a társkeresési területen megy, annak csak a gazdaság szereplői számára van haszna. Illetve kétségkívül nagy szerepe van abban, hogy a fejlett világban inkább népességfogyás van, mintsem túlnépesedés.


Csakhogy elértük a holtpontot. Mindkét félnek igaza van és egyiknek sem: [link]


Az ok pedig az eltérő biológiai működésből és ösztönökből ered. Az ösztönök pedig olyan dolgok, amiket ki kell valahol élni. Nem attól leszünk ösztönlények, hogy kiéljük a belső késztetéseinket, hanem ha nem a megfelelő helyen és időben tesszük azt. Például a gatyánkba sz..runk, nem a vécébe, vagy a felgyülemlett stresszt nem sportban vezetjük le, hanem agresszióban.


De az ösztönöket nem lehet kiiktatni. Egyeseknek sikerül, ők a tibeti szerzetesek, de még a többi vallás gyakorlói között is komoly mentális defektekben tör utat magának. Az ösztön olyan, mint egy folyó. Elterelheted, de meg nem állíthatod a folyását, mert a víz utat tör majd magának és sokszor előre nem látod, hogy milyen károkat okozol azzal, ha elfojtasz ösztönöket.


Ez MINDKÉT nemre egyaránt igaz.


A férfiaknak is eltorzítja az értékrendjét a sok instacsaj meg a megcsinált műnők, de ez a torzulás legrosszabb esetben is egy rövid elvonókúrával orvosolható. Ahhoz hasonlítható, minthogy szeretsz többféle kaját vagy zenét, éppen mihez van kedved.


A nőknél viszont csak egyirányú a folyamat. Az pedig ahhoz hasonlítható, minthogy régen nagyon örültél a kazettás magnónak, most meg hiányérzeted van Spotify-on valami speciális nem érhető el a régiódban. Vagy régen mekkora dolog volt a kétütemű Trabant, most meg arra gondolsz, hogy ha több pénzed lett volna több extrát rakattál volna a kocsiba vagy jobb modellt vettél volna. Régen imádtál kint szánkózni a nagyi által kötött pulcsiban, most 20 négyzetméteres gardróbban sem találsz egy rongyot sem, amit felvegyél.


És hiába tesznek a férfiak erre a problémára javaslatot, attól még a nőnek az nem lesz jó. Hiába tudod felnőtt fejjel, hogy egészséges az xy étel, ha te utálod. Maximum nem sztrájkolsz meg köpöd ki, mint a kisgyerek, hanem magadba erőlteted, ahogy a keserű gyógyteát vagy szirupot is, ha szükséges, de arra nem vagy képes, hogy az érzelmeidet megváltoztasd iránta. Úgyhogy joggal háborodnak fel a nők és érzik magukat "add lejjebb az igényeid meg adj esélyt a rendes srácoknak is" tanácsok esetén úgy, hogy k...rvának nézik, mert a prostik is ugyanezt csinálják, csak ők a pénzért erőltetik magukba a "keserű szirupot" és próbálnak még mellé jó pofát vágni. És ez 1 órán keresztül is megterhelő, egy életen keresztül lehetetlen.


Ráadásul akkor jön (szintén joggal) a férfiak problémája, hogy ők is vágynak arra, hogy őszintén kívánja őket a nő, ne csak keserű szirupként tekintsen rájuk, amin túl kell esni.


Erre a problémára pedig tényleg nincs más megoldás, - idő visszaforgatási képesség hiányában, amikor még örültünk a Trabantnak, amikor még a nő vonzódni tudott Átlag Józsihoz, mert nem látta meg Ian Somerhaldert és nem talált egy másik városban élő srácot, aki kicsit hasonlít rá és az nem szexelt vele vagy rosszabb esetben vette el a szüzességét is, hogy még több kötődési szál kösse őket össze.


Az egyetlen járható út, ahol egyik tábor jogai sem sérülnek, ha valahogy új alapokra helyezzük a szépségideálokat. Mindkét oldalon.


Ez pedig idővel vissza fog hatni a társadalomra is.


Nagyon kérem, hogy csak az válaszoljon, aki konstruktívan hozzá tud tenni vagy építő véleménye van a témával kapcsolatban, nem vagyok kíváncsi az alpári stílusra EGYIK OLDALON SEM.



2021. jún. 3. 15:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

Alapvetően az a gond, kérdező (és játszhatsz még társadalom kritikust akár 1000 kérdésen át is), hogy nem tudod elképzelni, hogy a nők között is vannak olyanok, akik őszintén, mélyen tudnak szeretni és nem az anyagiak vezérlik őket. Neked valami toxikus, sztereotípiákon alapuló elképzelésed van a nőkről és ez alapján alakítod ki az egész női nemről a véleményedet. Mivel a megállapításaid egyértelműen tévesek, ezért a "megoldásaid" is szükségszerűen vakvágányra terelnék a társadalmat.


Szerencsére nagyon kevesen ilyen bolondok, mint te, úgyhogy ettől nem kell félni, de te is jobban járnál, ha inkább magaddal foglalkoznál, hogy ha majd találkozol egy hozzád illő nővel, ne riadjon el ettől a cinikus, pesszimista álomvilágtól, amiben jelenleg élsz.

2021. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

#8: Hol mondtam olyat, hogy a randin a nőnek kellene fizetnie? Nem, csak nem ELVÁRNI, hogy a férfi fizessen. Pláne manipulatív módon "én fel szoktam mindig ajánlani és amelyik férfi elfogadja, vele nem lesz következő randi". Ez az igazi patkány dolog, a burkolt aranyásás, mert nyilván csak az a férfi nem fogja elfogadni, aki a hagyományok híve és előbb adja el a veséjét vagy rokkan bele a munkába, minthogy a párjának bármivel is be kelljen szállnia a közösbe.


Nem az a baj, ha egy nő ilyen férfit keres, hanem ha nem nyílt lapokkal játszik.


De visszafordítom a tükröt. Ti nők (főleg akik csak kapcsolaton belül szexelnek) nem örülnétek jobban, ha a férfiak nyíltan és őszintén közölnék, hogy "Igazából tetszel, de biztosan lesz még utánad legalább 3 másik nő, mert ázsiaival is szeretném még kipróbálni meg a 3-as szex is vonz és akkor már egy anya-lánya szex is jöhet." és illedelmesen és kulturáltan vissza tudod őt utasítani, hogy nem egymást keresitek, mint mikor manipulatív módon flörtöl veled és azt mondja, amit hallani akarsz, hogy megdughasson, aztán titokban félredughasson vagy szépen lassan a sokadik szexnél feldobhassa azt az ötletet, amivel már a kezdetektől tisztában volt, de úgy adja elő, akár megnézet veled "spontán" egy olyan filmet, amiben ez a téma, hogy mi lenne, ha te is adnál neki elhajlási engedélyt vagy egyéb hülyeségek.


Te nőként ennek örülnél, vagy az őszinteségnek?


#9: Igen, de ettől még akkor sem akar minden nő gyereket. Amelyik pedig nem akar gyereket annak sem kell feltétlenül ribinek vagy aranyásónak lenni, ugyanis a kettő nem függ össze egymással.


#10: Szomorú, hogy ez jött le az egészből.

#11: Annyira "gonosz", amennyire az az ember, akinek régen minden álma volt egy Trabant vagy egy Nokia 3310-es, most meg már sz..rnak gondolja a Suzuki Swiftet vagy egy középkategóriás Androidos telefont vagy 3-mal régebbi iPhone-t.


Tényleg nem tűnik fel, hogy igazából akár a férfiakat, akár a nőket nézzük, csak egy nagyon szűk réteg az, akinek álomélete van, az összes többi meg szív, csak a két nem másképp szív.


A nő úgy, hogy nem találja egy személyben a tisztességes családapát és a Ryan Goslingot és már itt kompromisszumot kell kötnie, vagy úgy, hogy az egyiket választja, vagy úgy, hogy megpróbál egy seggel két lovat megülni és a tisztességes családapa mellett néha félrekacsintgat, esetleg a Ryan Goslinggal rendez féltékenységi jeleneteket, amikor a tisztességes családapa-jelölteket lelki szemetesládának használja, majd visszamegy a csúnyagonoszexhez újra és újra.


A férfi pedig úgy, hogy vagy magányos marad, vagy pénzzel kompenzálva érzelemmentes aktusokat vásárolhat fizetős lányoktól, vagy úgy, hogy belemegy a tisztes családapa szerepbe EGY OLYAN NŐ MELLETT, AKI NEM KÍVÁNJA ŐT.


#12: Elolvastad a kérdést, amit linkeltem? Őszintén és mélyen nagyon kevés férfit tudnak szeretni, akikkel lángoló szerelem köti őket össze.


A többi férfi közül racionális szempontok alapján válogatnak.

2021. jún. 3. 17:45
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

De ha a férfi hív meg, igenis fizessen ő. Ha én hívom meg második-harmadik randira, akkor meg csakis én fizetek. Aki meghívja a másikat, az fizet. Barátokkal is így megy: el akarok menni moziba, hívom a Marist, mondja nincs pénze, én mondom nem baj, meghívlak. Majd legközelebb meg ő meghív kávézni és egálba vagyunk. A következő mondat meg nem kapcsolódik az elsőhőz, mert a randi nem egyenlő azzal, ha párkapcsolatban vagyunk és úgy kell felezni a kiadásokat. Amelyik férfi meg kidolgozza a belét, a macája meg elszórja a pénzt vagy elteszi magának, az meg tudod mit? Meg is érdemli, ha hülyére van véve.

A párom meg mondhatná bárhogy, hogy vegyük be a szomszédot, vagy bárkit, nem érdekelne, mert nekem nem fér bele. Teljesen mindegy, hogyan, mikor van tálalva, mert akit ez nem izgat, az nem megy bele. Tovább nem is olvasom, mert orbitális baromság az egész, téged már megint nem érdekel milyen válaszok érkeznek, csak az izgat, hogy tudjad a baromságodat erőszakosan a pofánkba tolni. Remélem, bannolnak innen egy szép napon.

2021. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Te teljesen fordítva látod a világot.


Egy perc néma csendet a szegény férfiaknak, akiket a nők csak kihasználnak.

2021. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy mi azzal a probléma hogy kinyílt a világ és több lehetőség van? Normális esetben a kínálat bővülése a minőség emelkedését vonja maga után. Legyél az a férfi akit érdemes társkeresőn visszajelölni! Jah hogy ahhoz tenni is kéne valamit? Ciki
2021. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

"Normális esetben a kínálat bővülése a minőség emelkedését vonja maga után."


Pontosan, egy nem zéró összegű játszmában, ahol van tér a növekedésre úgy is, hogy nem mások kárára történik.


"Legyél az a férfi akit érdemes társkeresőn visszajelölni! Jah hogy ahhoz tenni is kéne valamit? Ciki"


Ha fejlődsz, akkor az igényeid is nőnek. És mint mondtam, a zéró összegű játszmában az erőforrások (ebben az esetben a női felhozatal) végesek. És míg egy Monopoly izgalmas lehet a végsőkig, addig amikor mindkét fél érző lény és nem csak termék ott nagyon el tudnak csúszni a dolgok.


Úgyhogy akárhogyan is forgatjátok a valóságot, attól még a valóság valóság marad. A fiatalkori férfitöbblet miatt minden nőnek bőven jutna férfi. Úgyhogy itt a probléma inkább az, hogy Juci nem akar lefogyni, Gizi meg akinek gyereke van nem akar az első randin szexelni vagy az orális szextől irtózik, esetleg természetesnek veszi, hogy a leendő párja a gyerek pótapja lesz, de ugyanakkor sokkal idősebb férfit sem akar (aki szintén nem akar az első randin szexelni meg túléli orális nélkül is) vagy túlsúlyos, alacsonyabb, köpcöst, aki meg bőven lenne a gyerek pótapja.


Ugyanis bármennyire szeretnétek úgy beállítani, hogy a nők az igényesség netovábbjai, mert ha egy kötözött sokna combú 120 kilós nő kib...ssza magát, akkor az már milyen csini, hányan dícsérik meg, bókolnak neki és akarják elvinni meg lájkolják, illetve ha szülés után darázsderekad van is milyen jó genetika meg elmehetnél modellnek, eközben a férfiakat azért megszóljátok, ha a sarki közértbe meg a haverhoz nem Hugo Boss farmerben meg Armani ingben mennek vagy van egy pár napos borosta, hogy igénytelenek, azért nagyon nem fedi a valóságot.


Persze most mondhatjátok rá, hogy bezzeg a Ryan Goslingok, akiken amúgy minden médiaszereplés előtt órákat dolgozik a stylist meg öltözteti meg minden és lehetne az illető egy autista hobbit is, a képernyőn akkor is jó pasi benyomását fogja kelteni, főleg ha még olyan fasiszta rendező keze alá kerül, amilyen Hitchcock volt, hogy még azt is megharározta, hogy melyik arcizmod milyen irányban hány másodpercig rándulhat meg és milyen geometriai szögeket írj le a szemgolyóddal az adott jelenethez.


Úgyhogy nagyon szépen hangzik, amikor a különböző piaci szereplők szponzorálják azokat, akik ingyen bemarketingelik (mert el kell adni a terméket), hogy manapság már milyen alap dolog igényes férfinak lenni, csak míg a nők többsége alapjáraton szereti a nőcis dolgokat és átszellemülve tud órákat vásárolgatni meg válogatni, addig a férfiak TÖBBSÉGE a háta közepére nem kívánja ezeket.


Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amilyen kényelmetlenül a legtöbb nő akkor érezné magát, ha egy 18 centis, 5 centi vastag farok makkja nyomná folyamatosan a manduláját.


Úgyhogy ami nektek nőknek alap és még jó móka is, hogy csupa nőcis dolgokat kipróbáltok meg még haul videót is csináltok róla, az a férfinek a kínok kínja lenne és ha nem kifejezetten olyan típus, akkor már egy szimpla ing begombolása is "miakurv...aanyádértkelleztasz...rtfelvennem" érzést váltja ki belőle.


A másik probléma, ami elveszi a férfiak kedvét a fejlődéstől, amit ez a szavazás is nagyon jól szimbolizált: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A két mondhatni példaképem, akit maximálisan tisztelek és visszaadják az egyre inkább elkorcsosuló emberiségbe vetett hitemet, hogy ha nagyon kevés is, de vannak még értékes emberek ebben a f..stengerben bőven alulmaradt a két favorittal szemben.


Ami a legszomorúbb, hogy ugyanannyit kaptak, mint a bűnözők.


Ezek után valahogy egyre kevésbé érzem motiváltnak magam, hogy a nőknek megfeleljek. Fejlődni ÖNMAGAMÉRT fejlődök.


És az önmagamért tett fejlődéssel együtt a másik nemmel szemben is növekszik az elvárásom. Nem irreális mértékben, de mondjuk úgy, hogy ha nekem sportos testem van, akkor nem fogom elfogadni, hogy a leendő párom nem csak kövér, hanem még fogyni sem akar, sőt, meg is sértődik, hogy ha így nem fogadom el, akkor így jártam.


Illetve ha én elértem valamit az életben, akkor azt nem azért értem el, hogy egy gyerekes anyuka egy másik férfitől származó gyerekével beletegye magát a tutiba.


Ha pedig nekem van jó fizetésem és jó állásom, az nem azért van, hogy kettőnk helyett is én dolgozzak, miközben a párom az alacsony fizetését zsebpénzként használja, hogy ezzel még kevésbé legyen motivált a fejlődésre, hiszen van elég pénzÜNK.


Úgyhogy igen, minél több területen emeled magad átlag fölé, annál inkább kaphatsz bőven átlag alatti nőket.

2021. jún. 4. 02:12
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
Na gyerekek, megint összehozunk neki vagy hatezer választ, hadd örülöjön?
2021. jún. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, egyrészt nem vagyok nő, szóval a válaszod 80%-át rosszul címezted.

Másrészt: a társkeresés a folyamat legelején nem érzelmi téma. Nem is lehet, mert akkor randiznod kellene 17591 emberrel hogy melyikkel érzed már a legelején a kémiát. Ehelyett bizony szűrnek az emberek, különböző szubjektív szempontok alapján.

Harmadrészt: a saját szintjét és az elvárásokat mindenki magának határozza meg (szerencsére). Hogy ennek mekkora realitása van, azzal pedig szembesülni fog amikor meglátja a matchek számát

Negyedrészt: a példáid túlzók. Te is pontosan tudod hogy soha sem volt elvárás hogy kiöltözve menjél 10 deka parizerért. Az, hogy a naponta zuhanyzás, rendszeres alsónemű váltás stb. neked vagy más természetesen nem jelenlévő személyeknek hasonlóan abszurd, azzal nem tudok mit tenni. BTW, Ryan Gosling sosem dolgozott Hitchcockkal.

2021. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
82%

"Úgyhogy akárhogyan is forgatjátok a valóságot, attól még a valóság valóság marad. A fiatalkori férfitöbblet miatt minden nőnek bőven jutna férfi."

Statisztikailag lehet, de ki akarna összejönni egy lepukkant csövessel mondjuk? Már pedig a pasik között több ilyen van, mint a nők között. Ki akarna alkeszt, mentális beteget mondjuk? Abból is több van a férfiak között meg a homoszexuálisokból is, állítólag.


"Úgyhogy itt a probléma inkább az, hogy Juci nem akar lefogyni,"

Minek, ha ő így jól érzi magát, és van akinek így is tetszik? A férfiak még mindig nagyobb arányban elhízottak, nekik nem kéne lefogyni?


"Gizi meg akinek gyereke van nem akar az első randin szexelni"

Talán, mert nem egy ordas Qrva? Csak egy tipp.


"vagy az orális szextől irtózik,"

Mindenkinek a magánügye, ha talál férfit, aki elfogadja így, téged az mit zavar?


"esetleg természetesnek veszi, hogy a leendő párja a gyerek pótapja lesz,"

Mint ahogy rengeteg elvált apukat természetesnek veszi, hogy a leendő párja a gyerek pótanyja lesz. Elvált szülőknél ez így megy.


"de ugyanakkor sokkal idősebb férfit sem akar (aki szintén nem akar az első randin szexelni meg túléli orális nélkül is)"

Miért akarna bárki korban hozzá nem illő partnert? Az idősebb férfi keressen idősebb nőt. Ja, nekik az nem felel meg, a nő legyen minimum 5 de inkább 10 évvel fiatalabb...értem.


"vagy túlsúlyos, alacsonyabb, köpcöst, aki meg bőven lenne a gyerek pótapja."

Miért lenne olyannal, akihez nem vonzódik? Ha a kisgyerekes Gizi jó nő, akkor miért lenne egy túlsúlyos köpcössel? Neked sem kell a 120 kilós Maris, mert külsőre nem az eseted és állítólag sportos vagy. Gizi akkor miért érje be a köpcössel?


Vicces, hogy bármit írsz, mindent szét lehet szedni. Egyoldalú vagy és sekélyes. Azt sem értem, mit ugatsz az elvált anyukákra. Én is az vagyok, saját budapesti lakásom van, és a havi bevételem a tiédnek saccra a duplája lehet. Szerinted milyen jóba akarok én beleülni?

2021. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"Statisztikailag lehet, de ki akarna összejönni egy lepukkant csövessel mondjuk? Már pedig a pasik között több ilyen van, mint a nők között."


Pontosan azért, mert csöves nőből csak ilyen kaliberű van, de még sokszor annak is párja van. Az összes többi nő, aki utcára kerül az azonnal talál valakit, aki felkarolja.


"Ki akarna alkeszt, mentális beteget mondjuk? Abból is több van a férfiak között"


1. Összességében minimális a mentális betegek száma a társadalomban.

2. Olyasmin vitatkozol, ami - a születési nemmel szemben - egy önbevalláson alapuló információ, hiszen nem vezetnek róla központi adatbázist, hogy kinek milyen mentális betegsége van, vagy került-e bárki akár zárt osztályra.


Leszbikus nők többen vannak, mint homoszexuális férfiak, erről csak USA statisztikát tudok linkelni, de gondolom Európában sem tér el a dolog sokkal jobban. De ha nagyon kötekedsz a számokon, itt is sokkal jellemzőbb, hogy egy biszex férfi inkább elvan úgy, hogy alig vagy soha nem szexel az asszonnyal, az asszony beújít egy szeretőt Badooról, a férfi meg néha eljár férfiakhoz.


Egy leszbikus vagy biszex nő viszont nem fog együtt maradni a férfival, ha egy nőt jobban kíván.


"Minek, ha ő így jól érzi magát, és van akinek így is tetszik?"


Épp ez az, hogy NEM érzi jól magát, mert elmondása szerint csak dugni akarnak, aki meg nem, az neki nem jön be. Ha lefogyna több pasinak bejönne, tehát nagyobb lenne a választék. Ha elégedett, ne panaszkodjon, ha nem elégedett, akkor fogyjon le.


"A férfiak még mindig nagyobb arányban elhízottak, nekik nem kéne lefogyni?"


Én sportos testalkatú vagyok és mégsincs senkim. Ellenben férfiként ha pénzed van nézhetsz ki úgy, is mint Mészáros Lőrinc. Na ezért nincs motivációja sok férfinek lefogyni.


"Mindenkinek a magánügye, ha talál férfit, aki elfogadja így, téged az mit zavar?"


De épp ez az, hogy NEM TALÁL és itt panaszkodik, hogy nincs normális férfi.


"Miért akarna bárki korban hozzá nem illő partnert?"


Mert korban hozzáillőt nem talál, mondjuk azért.


"Az idősebb férfi keressen idősebb nőt. Ja, nekik az nem felel meg, a nő legyen minimum 5 de inkább 10 évvel fiatalabb...értem."


Nem, tudod van egy életkor, ami fölött már öregnek számít az ember. Nekem 20 évesen ugyanúgy megfelelt volna 16-tól 40 éves korig bármilyen nő, mint most 30 évesen és feltételezem, hogy 40 vagy 50 évesen sem fogok öregebb, ráncosabb nőket vonzónak találni. Ahogy azt is elfogadom, hogy ha én leszek öreg és ráncos, engem sem fog vonzónak találni egy nő sem, a szintén öreg és ráncos nő sem. Ezért gyűjtöm a pénzt és építem a vagyonomat, mert ha pénzem lesz, akkor tudok pénzért venni nőket öregkoromban, amikor már 1-2 perverz nőt leszámítva senki nem tart majd vonzónak, mert öreg, szottyadt, ráncos embereket nagyon kevesen fetisizálnak.


"Miért lenne olyannal, akihez nem vonzódik?"


Semmiért. Ezért írtam ki a kérdést, hogy erre a társadalmi problémára megoldást kell találni, mert egyre kevesebb férfit tartanak vonzónak a nők.

2021. jún. 4. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!