Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozásban jelenleg sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásban jelenleg sikertelen férfiak, ha rengeteg munkával sikeresek lennétek csajozásban, ti megállnátok az "első" szimpatikus lánynál vagy akkor jönne a Rock'n'Roll?

Figyelt kérdés

Rengeteg munka:

- teljes ruhatár csere

- több év aktív és erőn felüli sportolás

- a kozmetikai ipar összes vacka bevetve

- legalább 2-3 hetente fodrász


és ezek által eléritek, hogy ne hetekig tartó chatelés legyen az ismerkedés, egy lemondott randival, hanem pl a lányok első / második randin szexeljenek veletek, nektek csak fél kelljen dobni a témát.


Jelenleg sikertelen:

Próbálsz párt keresni, de több megaláztatás ér, mint siker. Akikkel ha randiig el is jutottál, mind azt mondták jófej vagy, de a kémia nincs meg.



2021. jún. 3. 19:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

7: Egyébként nem átverés. A dolog úgy működik, hogy mindenkinek van egy sexual market value -ja, amit az interneten 1 és 10 között szoktak osztályozni. A testépítés ehhez embertől függően 1 -3 pontot ad hozzá. Ha például 6 -os szintű normie vagy, felküldhet a 8 -as kategóriába, ami már Chad zóna. Ugyanakkor a 3 -asból csak 5 -öst csinál, ami a párkapcsolati életben nem fog megérződni, bár a férfiak között így is nőni fog az illető megítélése.


Olyan ember is van persze, akin nem feltétlenül áll jól az izom. Ha például göndör hajú alacsony közel -keleties fejű 16 éves vagy, inkább mondanám, hogy öltözz hippi ruhába és kezdj el füvezni, mivel ez a niche sokkal jobban fog állni, mint 20kg izom. Ugyanakkor egy lekopaszodott 35 éves magas férfias arcú csávó vagy, a kigyúrt szteroidos test akár +3 pontot is jelenthet egyes nőknél, ráadásul nem kell félned a hajhullástól se (amit sajnos a szteroid felgyorsít).

2021. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

11-es ezt értem, ismerem az elméletet. Arra akartam rávilágítani, hogy a testépítés egyáltalán nem segít mindenkinek (ahogy azt te is írtad). Mert egyrészt kell hozzá egy alapvetően előnyös, férfias genetika. Kell hozzá egy csomó pénz (mert a kondis életmód drága, akárki akármit mondjon).


Akinek ezek az adottságok megvannak, az valószínűleg már alapból sem egy incel, hanem egy nők terén valamennyire sikeres pasas.


De ugye a kérdés itt az incel kategóriát célozta meg. És azért mondom, hogy velük egyáltalán nem tud csodát tenni a gyúrás a gyakorlatban. Még ha vért izzadva, az utolsó fillérjeit ráköltve felszed mondjuk 5 kiló izmot, nem fog a nők szemében hirtelen vonzó lenni. Mert a számára elérhető eredmény egyszerűen kevés.

2021. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Azért Big ramy -nak vagy Kathi Bélának nem hiszem, hogy lehetetlen lenne pár találnia, viszont ha ők nem kondiznának, incelek lennének (a 25 éves énjük igazából, a 30 fölötti piac még más).
2021. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor az is igaz, hogy ha például Lil Wayne kigyúrta volna magát testépítő szintre, valójában sikertelenebb lenne, mint így, mivel kiröhögnék.
2021. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Hááát nem tudom ti milyen incelek vagyok. Én egy rendes tisztességes 37 éves szűz vagyok, ennek megfelelően utálok emberek közé menni, pláne oda, ahol nálam sokkal jobbak vannak...


Konditerem??? Most ti akkor már valami újhullámos szüzek vagytok, akik már nem félnek emberek közé menni?


Úgy látszik öregszem... Generációs különbségek...

2021. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

Nőként mikor betévedek ilyen hülye kérdések ostoba kommentjei közé, mindig úgy érzem, mintha kis óvodás gyerekekhez ülnék be a homokozóba :D


Annyira cukik lennétek, ha tényleg 5 évesek lennétek és nem pedig 30+, szavazati joggal meg internet hozzáféréssel... :(

2021. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
15: Én magamat újhullámos blackpiller incelnek tartom, igen. Azok közé tartozom, akiket a Chad-19 dating apokalipszis távolított el a piacról, tehát korábban tudtam csajozni a Tinder/Instagram világ előtt, amikor a nőknek még ki kellett menniük a szórakozóhelyekre, a ZP -be, az OSG -kre meg a fesztiválokra.
2021. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

En "klasszik" incel vagyok, sosem jartam szorakozohelyre, es csak olyan noknel probalkoztam fiatalkoromban, akik szinten nem.



37F incel

2021. jún. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Megálltam, mivel párt akartam és nem szexelni orrba szájba.
2021. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
60%
normális nő, aki nem szexet akar szintén, nem fog veled olyan korán lefeküdni veled
2021. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!