Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek adódik olyan helyzet az életében hogy meg tudjon ismerni valakit?

Figyelt kérdés

Vannak akiket egymásnak mutattak be és úgy jöttek össze.

Van akinek a neten volt szerencséje, vagy pedig élőben.


Nekem még sosem volt semmi alkalmam összeismerkedni. Pedig már nem vagyok olyan fiatal és tettem érte hogy legyen, de semmi szerencsém ebben.


2021. jún. 4. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha úgy írod, hogy minden nőnek, vagy minden Chadnek, akkor igen. Minden férfinak nem.
2021. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ott a net, munkahely, barátok által, ismerősök által, szórakozóhelyen... Stb

Megannyi hely ahol már ismerkedtem és bárkinek van rá lehetősége.

Ha nem a gép előtt eléd az életed és élsz társasági életet, elkerülhetetlen, hogy új embereket is megismerj életed során.

Melóban pláne.

Ha ebből semmi nem jön össze soha, akkor valószínűleg veled van a baj. Hiszen a szituáció adott lenne. De ha te nem élsz vele, vagy nem kezdeményezel, vagy esetleg probléma van a személyiségeddel vagy külsőddel, na az már más kérdés.

2021. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Neked a gyakorikérdéseken kívül van bármilyen életed?
2021. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"Nekem még sosem volt semmi alkalmam összeismerkedni."

Na ez kizárt. Iskolába csak jártál, nem? A legtöbb embernek onnan van az első kapcsolata. Arról van szó, hogy te nem ismerted fel a lehetőségeket, most meg már késő ilyen módon próbálkozni, várni.

Ideje felkerekedni, világot látni! Igen, mozdulj ki, menj társaságba.

2021. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, már leírta, hogy a 25 éve alatt normális nőt még nem látott:D
2021. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyan lehetőség mindenkinek adódik. Hogy utána pechje van, és nem tudja kihasználni vagy nem olyannal tud összeismerkedni, aki neki tetszik / akinek ő tetszik... hát olyan van.
2021. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, választhattam volna szakiskolában nem egy roma csaj közül akik finoman szólva nem diszkréten a tudtomra adták, hogy bejövök nekik. Egyetemen sajnos már csak a szemező-mosolygó hülyék találnak meg, akik utána játsszák az elérhetetlent, vagy csak ego boost kell nekik, de komolyabb szándékuk nincs. Mentem volna inkább gimibe, de sajnos már késő ezen keseregni.
2021. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2021. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!