Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogyha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogyha egy csaj sok pasival volt, akkor mindenkinek megvan a velemenye rola?! Es ha egy pasi sok csajjal akkor mi a helyzet oket miert nem itelik el?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a csajt ribinek esetleg egy nagy K-nak tartjak.
2009. nov. 15. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert a pasik ha dugnak, nem marad nyoma rajtuk, kielveztek magukat es kesz. A pasira nem lehet bizonyitanni a tortenteket. Elvan felejtve. De a csajon nagy nyomok maradhatnak. :]
2009. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért, azokat a srácokat - pl engem - akik nem voltak még /nem is akarnak nővel olyan szinten együtt (lenni), milyen indokkal b.zizzák le?
2009. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt elítélem, szóval ez annyira igaz. De talán azért, mert a nőnek az volt a dolga régen, hogy erényes legyen és megtarsa a szüzességét, mert az a kincse volt.
2009. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért tartják annak mert az is:)

Ugye vannak a valódi kurv@k, aztán hozzá hasonlítják őket szerintem jogosan, szal szerintem ez nem kérdés...

Az meg h a pasit miért nem ítélik el az meg azért van legalábbis részemről mert egy pasinak csak le kell tenni valamit az asztalra ha dugni akar,ezzel szemben egy csajnak csak szét kell tennie a lábát...

mellesleg mi nem játszuk meg magunkat, h jaj nekunk idő kell meg érzelmek meg stb.

2009. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én birom a ribiket. Az álszenteket viszont nem akik ugyan meghúznák de mégis lenézik őket.
2009. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ez is egyike a középkorból megmaradt pasibüszkeség által táplált fa*szságoknak... szerintem egy nő is ugyanugy élhet szexuális kapcsolatot a párkapcsolataiban...

amugy elég poénos és abszurd, hogy a pasik "elvárják" hogy a csaj szűz legyen, vagy ne sok tapasztalata legyen, de velünk aztán lefeküdjön irgum burgum.. :) ezen az oldalon is olyanokat olvasok néha h csak nézek h mennyi önző pasi van... ne aggódj... csak a hangoskodók itélkeznek, a normális srácok tudják hogy nem 1679et írunk már....

F

2009. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
fuuu jól lepontoztátok a válaszom,hát igen szokás szerint fáj az igazság:D
2009. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én pasi vagyok és én azért pontoztalak le mert nem értek egyet. :)
2009. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!