Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit takar, mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit takar, mikor azt mondjátok, hogy egy férfinak legyen meg az "egészséges önbizalma"?

Figyelt kérdés
Hogy méritek fel, hogy ez megvan-e neki? Milyen ismérvei vannak az egészséges önbizalomnak? Ha megérzitek, hogy ez nincs meg egy férfinál vagy túlmegy ezen(nagyképű, egoista, nárcisztikus), az hogyan befolyásolja az ismerkedés további menetét?

2017. júl. 19. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Legyen nagy arca, néha rendre utasítsa a nőt, mondja meg mit kell csinálnia, uralja a nőt. Ha túlmegy, az is tetszik a nőknek, max egy idő után jön a pofáraesés.
2017. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Erted az egeszseges onbizalom definiciojat? Tisztaban van vele, hogy a hibai ellenere normalis ember akit lehet szeretni. A nagykepuseg mar nem az egeszseges onbizalom jele.
2017. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

szerintem olvass sokat, hogy ne tegyél fel ilyen kérdéseket többször.


az egészséges önbizalom az, ha például akkora IQ-val, mint amennyi a tiéd a kérdésed alapján lehet, nem képzeled magad okos, tájékozott embernek.


és igen, faképnél kell hagyni azt, aki veri magát, de tkp.-en nincs mire...

2017. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Hogy mérjük fel? Már a megismerkedés körülményei is sokat elárulnak. Oda mert hozzám jönni, nem fél tőlem, mer és tud beszélgetni, nincs elszállva magától de szívesen csinálja amit csinál és büszke rá. Ha van benne egy egészséges optimizmus, vannak céljai, fejlődőképes, az mind azt jelenti hogy van önbizalma és értelmét látja fejlődni, haladni.
2017. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez az egész egészséges önbizalom csak annyiról szól, hogy legyél tisztában magaddal, fogadd el, hogy van, amin nem változtathatsz, amin viszont tudsz, abból próbálj a képességeidhez mérten a legtöbbet kihozni. Emellett pedig lásd be, hogy vannak erősségeid és gyengeségeid és végső soron olyan vagy, mint bárki más.
2017. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tud és mer kommunikálni egy nővel,vagy bárkivel.Ismeri és belátja a hibáit,de azt is tudja,miben jó.Van határozott kiállása.Nagyjából ennyi,sem több,sem kevesebb.
2017. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lepontozhatsz öreg, de amíg nem tudod értelmezni azt az egyszerű mondatot, hogy "egészséges önbizalom", addig jobb, ha önkritikát gyakorolsz.
2017. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyen tisztában magával, ne féljen az lenni, aki. Merje kimondani, amit gondol, rákérdezni dolgokra, ne féljen attól, hogy én majd mit gondolok róla és ne akarjon nekem megfelelni. Ő egy külön, önálló ember, saját élettel, ha nem tetszik nekem, hát ez van, de ne azon stresszeljen, hogy elítélem vagy bárki más ezt teszi. Ugyanakkor meg ne gondoljon magáról többet, nem baj, ha poénkodik kicsit "nagyképűen", de nevessen magán és mutassa azt, hogy ő is csak egy (szerethető) ember, aki nem jobb másnál, vagy ha mégis, nem az ő feladata ezt megítélni. Szerintem ezen nincs mit ragozni.:)


Ha túl kevés neki, az nagyon látszik azon, hogy nem nevet felszabadultan, keveset beszél, nem csípkelődik, nem poénkodik velem, csak úgy viselkedik, mint egy hímestojással. Túl jó fiú, én így szoktam fogalmazni. És nekem ez nagyon nem tetszik. Egy ideig szoktam bátorítani az illetőt és pár bugyuta poént benyögni, hogy érezze, hogy nem kell nekem sem megfelelni, meg megpróbálok keresni valami témát, amiben képes "magát képviselni", aztán hagyom, mert nekem nem tetszik az, hogy őt kell pátyolgatni és turbózni az egóját és jóformán azt érzem, mintha túl jónak tartana magához. Brr.


Ha valakinek túl sok, akkor átváltok komolyabbra és azért visszahúzom. Igenis szólok neki, ha túl illetlen velem, vagy visszakérdezek, hogy remélem, nem gondolta komolyan, hogy ilyesmit felnőtt létére megenged.


Egyik mellett sincs keresnivalóm szerintem. A határesetekkel még csak-csak, de nekem nem feladatom senkit helyretenni, arra ott volt elvileg az anyja.

2017. júl. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- ismerje a saját értékeit (na itt van az, hogy ez könnyen átmehet nagyképűségbe... sztem az még a jó szint, hogy nem kéretlenül fényezi magát, hanem témához illően vagy ha rákérdeznek, és fontos a hangsúly is, amivel mondja... és azért, mert vmiben jó, nem gondolja magát tökéletesnek)

- társas helyzetekben ne makogjon, nyökögjön, ne a földet nézze, ne féljen, ne legyen benne akkora szorongás vagy izgalom, hogy remeg / nem tud kinyögni egy szót se

- ha sérelem éri, merjen kiállni magáért

- el meri mondani a véleményét

2017. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem férfi-nő kérdés


Mindenkinek legyen egészséges önbizalma, ami saját magadból származik, és senki más semmilyen tettéhez nincs köze.

2017. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!